سه شنبه 29 مهر 1399 | Tuesday 20 October 2020

برگزیده

به گزارش "دیدبان خبر" پیرو حادثه‌‌‌ رخ داده در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ در معدن شماره ۳ سرپرست واحد Hse شرکت نگین پرتو در گفتگویی اظهار داشت: مقارن ساعت ۲۱:۰۶ مرحوم جناب آقای ایوب گوشکی اپراتور بیل مکانیکی ۸۰۰ جهت بارگیری سنگ آهن اقدام به ساخت سکوی کاری جهت استقرار دستگاه و ایمن سازی نسبت به ارتفاع دیواره می نماید که در همین حین ناخن بیل میکانیکی از جا در رفته که اپراتور ضمن اعلام  موضوع به سرپرست های وقت دیسپاچینگ و تعمیرگاه خود نیز برای پیدا نمودن ناخن بیل اقدام به پیاده شدن از دستگاه نموده است.

🔺 مهندس صحراگرد در ادامه می افزاید :دلیل اصلی سقوط بولدر (سنگ آهنی بزرگ) به صورت فنی و تخصصی در حال بررسی می باشد و طبق استاندارد ایمنی معدن کاری به زودی گزارش خواهد شد .

 🔺 وی همچنین در خصوص شرایط و ایمنی لازم محل عملیات تاکید می کند: شرکت نگین پرتو قبل از شروع فعالیت در هر جبهه کاری کارشناسان ایمنی و عملیات بازدیدهای لازم را انجام می دهند و در صورت اینکه نقصی وجود نداشته باشد مجوز انجام کار را می دهند .

اگر عیب و یا انومالی مشاهده شود تا برطرف شدن آن جبهه کار متوقف خواهد شد .

🔺 در همین راستا  شرکت نگین پرتو ضمن ابراز تاسف و تسلیت به خانواده آن مرحوم و تمامی همکاران اولویت اصلی خود را حفظ سرمایه های انسانی خود دانسته و همواره رعایت مقررات HSE را سرلوحه تمامی فعالیت های خود جهت جلوگیری از بروز هر گونه حادثه می داند‌.

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group