پنجشنبه 6 آذر 1399 | Thursday 26 November 2020

برگزیده

گروه جامعه – بر اساس آمارهای موجود سازمان پزشکی قانونی کشور، بیشترین آمار جانباختگان حوادث ترافیکی هر سال مربوط به شهریورماه است به نحوی که در ۱۰ سال گذشته ۱۹ هزار و ۹۹۲ نفر فقط در شهریورماه جان خود را از دست داده‌اند‌‌ که ۷/۱۰ درصد کل تلفات رانندگی این سال‌ها را در برمی‌گیرد.
به گزارش فردای کرمان به نقل از ایسنا منطقه کویر، مطابق آمارهای موجود، در میان ماه‌های شهریور ۱۰ سال اخیر، بیشترین آمار تلفات حوادث رانندگی در سال ۱۳۸۹ با دو هزار و ۴۴۹ نفر و کمترین آن در سال ۱۳۹۵ با یک هزار و ۷۱۱ نفر گزارش شده است.
دکتر محمد صابری رییس اورژانس کرمان با اشاره به تعداد مصدومین و جان‌باختگان حوادث ترافیکی نیمه‌ی اول شهریورماه استان کرمان که در سامانه‌ی اورژانس کشور ثبت شده‌اند، گفت: «از ابتدای شهریور ماه تا ۱۵ شهریورماه جاری شاهد زخمی شدن یک هزار و ۱۳۹ نفر و جان باختن ۱۹ نفر در محورهای مواصلاتی استان کرمان بوده‌ایم».
وی ادامه داد: «در خردادماه، تیرماه و مردادماه سال‌جاری شش هزار و ۲۱۳ نفر در جاده‌های استان کرمان مصدوم و ۶۵ نفر جان باخته‌اند».
رییس اورژانس کرمان با اشاره به تعداد تصادفات نیمه‌ی اول شهریورماه سال گذشته؛ اظهار کرد: «در نیمه‌ی اول شهریورماه سال گذشته ۱۶ نفر در حوادث ترافیکی در استان کرمان فوت کرده‌ بودند که با توجه به تعداد فوتی‌های ثبت شده در سامانه‌ی اورژانس، نسبت به سال گذشته شاهد افزایش سه نفری فوت‌شدگان به دلیل تصادفات در استان کرمان بودیم». 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group