پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

برگزیده

 

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان از راه اندازی و بهسازی ایستگاه شماره 3 این سازمان در راستای ارایه خدمات مطلوب خبر داد.

اسماعیل اصطهباناتی در گفتگو با واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان گفت: با توجه به توسعه شهرنشینی و در نتیجه افزایش سوانح آتش سوزی و حوادث ناشی از گاز گرفتگی که از عوامل مهم تهدید کننده منابع انسانی و مادی در جامعه هستند و نیز وجود وسایل مختلف در منازل و صنایع و عدم رعایت مقررات ایمنی از عواملی هستند که باعث شده روز به روز شاهد افزایش حوادث باشیم.

وی ادامه داد: آمادگی در مقابل حوادث با برنامه ریزی و ایجاد ساختار زیربنایی مناسب برنامه ریزی آموزشی و تمرین و مانور از جمله عواملی است که در راستای بهسازی و راه اندازی ایستگاه شماره سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان انجام شده است.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان با اشاره به تاکید رضا سروش نیا شهردار سیرجان، مبنی بر اهمیت رسیدگی به وضعیت ظاهری ایستگاه شماره سه، بیان کرد: طی هماهنگی با معاونت خدمات شهر، سازمان سیما، منظر و فضای سبز و سازمان مدیریت پسماند، در بازه زمانی چند روز متوالی جمع آوری و ساماندهی کلیه اموال موجود غیرقابل استفاده (اسقاطی) که چهره نازیبایی را ایجاد کرده بود، ترمیم آسفالت محوطه ایستگاه که در اثر عبور لوله گاز شهری تخریب شده بود با همکاری واحد لکه گیری آسفالت شهرداری منطقه یک، تسطیح ناهمواری های موجود در اطراف ایستگاه، نصب و تجهیز سیستم گرمایشی پکیج و تعویض کفپوش های سالن بدنسازی ایستگاه انجام شد.

اسماعیل اصطهباناتی بیان کرد: تنظیف و بهسازی فضای داخلی ساختمان ایستگاه شماره 3 و مهمانسراهای سازمان نیز انجام شد و در حال حاضر نیز پنج مهمانسرا با امکانات لازم و قابل قبول آماده اسکان مهمانان شهرداری سیرجان است.همگام با شهردار

 

 

🆔 @didban_khabar

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group