سه شنبه 8 مهر 1399 | Tuesday 29 September 2020

برگزیده

به گزارش دیدبان خبر عصر دیروز وزیر مسکن، راه و شهرسازی و معاون وی جهت افتتاح و بازدید از چند پروژه به سیرجان سفر کرد.

در این سفر پروژه ۵۸۴ واحدی تعاونی مسکن کارگران پیمانکاران منطقه گل گهر توسط محمد اسلامی وزیر مسکن،راه و شهرسازی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت و از روند ساخت هتل مجموعه گردشگری پارس زیگورات در سیرجان بازدید شد.

در حاشیه افتتاح این پروژه علی نبیان معاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در گفتگو با دیدبان خبر گفت:طی۲سال گذشته تلاش بسیار خوبی صورت گرفت تا مساکنی ایمن تحویل مردم شود

وی اظهار داشت:امیدواریم ظرف سال آینده هم بتوانیم به همین میزان واحد توسط دولت احداث و تحویل نماییم

مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن ادامه داد: بر اساس برنامه هایی که در دستور کار دولت قرار دارد در ۲ سال آینده ۴۰۰هزار واحد در جای جای کشور ساخته خواهد شد که از این تعداد ۲۰۰هزار واحد در شهرهای جدید و۱۰۰ هزار واحد در بازآفرینی شهری احداث خواهد شد.

معاون وزیر راه،مسکن و شهرسازی در این رابطه افزود: ۱۰۰ هزار واحد دیگر نیز توسط بنیاد مسکن در شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر ساخته خواهد شد.

علی نبیان در ادامه گفت:تلاش سازمان ملی زمین و مسکن این هست که زمین مورد نیاز این مجموعه ها را فراهم کند تا بتوانیم بخشی از بدهی خودمان به مردم را بپردازیم.

نبیان تصریح کرد:در تلاش هستیم در سال ۹۸ پرونده مساکن مهر را به اتمام برسانیم و پرونده آن را ببندیم.وی در همین رابطه با اشاره به نقش موثر شرکت گهرزمین در تسریع احداث پروژه ۵۸۴ واحدی افتتاح شده گفت: از همکاری مدیران گهرزمین تشکر و قدردانی میکنم که با حمایت بی دریغ خود مسیر را هموارتر ساختند تا موفق شویم ظرف بازه زمانی ۲ ساله این پروژه را به انجام برسانیم و به دنبال این هستیم که تفاهمات جدیدی را هم داشته باشیم تا در بحث مسکن دغدغه افرادی که در این شرکت سختکوشانه برای اعتلای کشور فعالیت می کنند به حداقل برسد.

دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی شرکت گهرزمین نیز با تشکر از حضور وزیر راه و هیات همراه برای بهره برداری از این پروژه اظهار امیدواری نمود روند احداث چنین پروژه هایی برای خدمت رسانی به مردم با سرعت مناسبی تداوم یابد 

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group