پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

برگزیده

🔹خوشبختانه در سیرجان زیرساخت‌های ما از جمله حمل‌ونقل هوایی و ریلی آماده است و هیچ گونه مانعی برای رشد و توسعه در زمینه صنایع پایین‌دست وجود ندارد.

🔹علی عباسلو مدیرعامل شرکت جهان فولاد سیرجان در جریان نمایشگاه سیمکس گفت: کرمان و سیرجان از ظرفیت‌های بالایی از نظر سرمایه و نیروی انسانی بالایی برخوردار است. سیرجان به دلیل موقعیت جغرافیایی با داشتن دو مجموعه گل‌گهر و صنایع مس ایران از ظرفیت بالایی در خاورمیانه برخوردار است.

🔹عباسلو افزود: در سیرجان از استخراج سنگ اهن تا تولید شمش فولادی توسط نوار نقاله انجام می‌شود.

🔹وی در ادامه از افرادی که توانایی دارند دعوت کرد تا در بومی‌سازی محصولات با ما همکاری کنند.

🔹عباسلو ادامه داد: خوشبختانه زیرساخت‌های ما از جمله حمل‌ونقل هوایی و ریلی آماده است. هیچ گونه مانعی برای رشد و توسعه در زمینه صنایع پایین‌دست وجود ندارد. از دوستانی که به نمایشگاه تشریف آوردند و شرکت کردند خواهش میکنم سیرجان و استان کرمان را با این دید ببینند که ۱۲ میلیون تن برنامه‌ریزی تولید فولاد در این استان انجام شده است و بخش بیشتر این ۱۲ میلیون تن یا در مرحله بهره‌برداری قرار دارد و یا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

🔹وی افزود: خوشبختانه ما در شرکت جهان فولاد توانستیم از دانش و تجربه برادران فولادیمان در صنایع مبارکه و خوزستان استفاده کنیم و بدون حضور کارشناسان خارجی کارخانه را راه‌اندازی کنیم و به ظرفیت نهایی برسیم.

🔹عباسلو ادامه داد: ما اعلام آمادگی می‌کنیم که جهان فولاد به عنوان یک پایلوت ساخت داخلی در بخش آهن اسفنجی و تولید میل‌گرد و بریکت‌سازی با عزیزانی که درخواست داشته باشند می‌تواند همکاری کند.

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group