پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

برگزیده

ملارحمان مدیر عامل گل گهر در ترسیم استراتژی "گل گهر2030" نخستین نشست کارگروه های تخصصی منطقه گل گهر گفت:

توجه به پژوهش، ارتباط با دانشگاه‌ها و مراکز علمی و کاربردی، ارتباط با عرصه بین‌الملل باید برای رسیدن به اهداف در اولویت قرار گیرد.

در استراتژی ۲۰۳۰ باید یک شرکت به جای ۳۰ شرکت وجود داشته باشد و یک مجموعه عظیم اقتصادی یکپارچه داشته باشیم.

 در راستای تحقق اهداف کلان گل گهر باید بهترین حمل و نقل را بدون کوچکترین ضعفی در اختیار داشته باشیم و ضعف ها و خلأها را برطرف کنیم.

 لازمه دستیابی به اهداف، ساختارسازی و ارتقا سطح مهارت، آموزش، تخصص منابع انسانی و توجه به معیشت و سطح زندگی همکاران است.

 اکتشاف باید مهمترین فعالیت ما باشد و چنانچه با کمبود ذخایر مواجه شدیم برای توسعه‌های آتی کشور باید با هدف کشف ذخایر جدید به نقاط دیگر دنیا برویم.

 

ایمان عتیقی معاون مدیر عامل و مدیر مجتمع گل گهر 

 مهمترين هدف نشست، اين است كه در جهت منافع مشترك شركت ها گام برداشته شود و قطعا هم فكري و هم افزايي در كارگروه ها براي منطقه، ارزش افزوده و خلق ارزش مي كند.

منطقه گل گهر به لحاظ ساختاري و سيستمي در كشور سرآمد است و تحولاتی كه طي اين چند سال در اين رخ داده، حاصل همت جمعی شرکت های منطقه به عنوان سربازان وفادار به منطقه گل گهر و اقتصاد كشور بوده است.

 با هدايت  مديران ارشد شركت گل گهر اكنون دوره اي تازه برای توسعه روزافزون را آغاز کرده ایم.

30 شركت در منطقه گل گهر فعال هستند که هر كدام ماموريتي تعيين شده دارند و بر اساس آن، اهدافی را تعيين كرده اند و در آن راستا در حرکت هستند.

 منطقه گل گهر به دليل كثرت شركت هاي مشابه و همچنین موضوعات مشابه اي كه دارد نيازمند يك نگاه سيستمي است و بايد همانطور كه در اهداف چشم انداز گل گهر 98 ديده شده، قدم برداشته شود.

با شناختي كه کل مجموعه از مهندس ملارحمان و نگاه سيستمي ايشان داريم، مديران منطقه گل گهر اميد دارند كه اين نگاه سيستمي بر منطقه گل گهر حاكم شود.  

 بايد چشم انداز واحدي براي منطقه گل گهر در 10 سال آينده تعريف و قرار است اطلاعات آن از 10 كارگروه تخصصي استخراج شود.

اين 10 كارگروه حكم اتاق فكر مديران ارشد منطقه گل گهر را دارند و نتيجه اين هم انديشي قرار است منجر به تدوين چشم انداز ده ساله منطقه گل گهر شود و نقطه قوتي براي همه شركت ها باشد.

نخستين نشست مشترك كارگروه هاي تخصصي منطقه گل گهر صبح امروز با حضور 150 تن از اعضا هيئت مديره، مديران عامل و معاونان، مديران و اعضا كارگروه هاي تخصصي شركت هاي منطقه گل گهر در محل سالن اجتماعات پرديس اميد شركت گل گهر برگزار شد.

 

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group