جمعه 9 آبان 1399 | Friday 30 October 2020

برگزیده

🔹بسیاری از کارخانه‌های فولادسازی با کمبود آهن اسفنجی روبه‌رو هستند و به نظر می‌رسد در زنجیره تولید فولاد، توزان لازم وجود ندارد. به این ترتیب، به عقیده بنده بهتر است دولت بازار را آزاد بگذارد تا قیمت‌ها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین شود.

🔹امسال نیز با توجه به راه‌اندازی کارخانه ذوب شماره یک، تنها بخشی از آهن اسفنجی تولیدی را به مصرف‌کنندگان داخلی عرضه کرده و مابقی را در این واحد ذوب مصرف می‌کنیم.

🔹اولویت برنامه‌های ما در شش ماه دوم سال، به ظرفیت رساندن کارخانه ذوب شماره یک و فروش شمش فولادی به کشورهای دیگر است

عباسلو همچنین تصریح کرد: ما به‌دنبال صادرات آهن اسفنجی نیستیم و درخواست ما در حوزه صادرات به سمت صادرات شمش فولاد تغییر کرده است.
وی در خصوص انتشار اخباری نظیر نبود استانداردهای لازم در برخی فولاد سازها خاطرنشان کرد: در جهان فولاد؛ منطبق با استانداردهای دنیا تولید شمش انجام می‌شود.

این امر به‌دلیل وجود تجهیزات به روز به‌کار رفته در خط تولید و همچنین داشتن دانش و تجربه لازم برای تولید شمش فولاد است که در این واحد رخ می‌دهد.

این مدیر باسابقه در حوزه صنعت درباره تهیه مواد اولیه برای تولید تصریح کرد: مواد اولیه مورد نیاز خطوط مطابق با فرمول تعیین شده نسبت به قیمت شمش فولاد خوزستان تهیه می‌شود.

عباسلو درباره تولید میلگرد و شمش در این واحد تولیدی اظهار کرد: در مورد میلگرد، تولید براساس سفارش مشتریان انجام می‌شود و به‌طور کلی آمادگی لازم برای صادرات مازاد شمش و میلگرد را داریم و درحال‌حاضر متقاضی آن نیز موجود است

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group