پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

برگزیده

شگفتی سازی نگین معدنی ایران در فرابورس

به گزارش بورس ۲۴ شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) برای نخستین بار اسامی ۲۰ شرکت بزرگ بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را اعلام کرد.

🔹بر اساس این گزارش شرکت سنگ آهن گهرزمین سیرجان با ۲۰۲ هزار و ۶۴ میلیارد ریال پس از پتروشیمی مارون جایگاه دوم بزرگترین شرکت های حاضر در فرابورس ایران را به خود اختصاص داد.

🔹از نکات قابل توجه اینکه گهرزمین با ثبت رکوردهای بی نظیر در تاریخ فرابورس ایران موفق شده است در این رتبه بندی شرکت های نام آشنا و قَدری چون ذوب آهن اصفهان،هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه،پترویشمی های زاگرس و امیر کبیر و چند شرکت بزرگ دیگر را با فاصله پشت سر بگذارد تا همچنان این نگین معدنی ایران با درخشش چشمگیر،در رقابت با شرکت های بزرگ‌ کشور، شگفتی ساز فرابورس ایران باشد.

🔹همچنین شرکت پتروشیمی خلیج فارس،فولاد مبارکه اصفهان،و شرکت صنایع ملی مس ایران به ترتیب در جایگاه اول تا سوم شرکت های بزرگ بورس اوراق بهادار تهران ایستادند.

نكته مهم اين رده بندي این است که علي رغم اينكه مدت كوتاهي است گهرزمين وارد بورس شده است توانسته در بورس نيز رتبه یازدهم را به خود اختصاص دهد

🔹اين اتفاقات و به دست آوردن چنين رتبه هايي توسط شركت گهرزمين كه در سالهاي اخير با ثبات مديريتی بدست آمده توانسته روزهاي خوبي را براي رشد سهام اين شركت و سهامداران به ارمغان آورد

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group