سه شنبه 4 آذر 1399 | Tuesday 24 November 2020

برگزیده

🔸قائم‌مقام مدیرمسئول روزنامه قانون از رفع توقیف این روزنامه بعد از ۶ماه خبر داد.

 🔸ساغر پاک‌سرشت، مدیر روابط عمومی و قائم مقام مدیر مسئول روزنامه قانون  در حاشیه نشست گروهی از زنان سرپرست خانوار در پاسخ یکی از حاضران برای حضور دوباره و موثر روزنامه قانون در جامعه رسانه ای کشور از رفع توقیف این روزنامه خبر دادو گفت :  

از اینکه در جمع  شما بانوان توانمند هستم بسیار خرسندم و همانطور که شما در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی نقش داشتید برای تداوم آن نیز حضورتان ضروری و لازم است.

🔸وی اشاره کرد: اگرچه قریب به شش ماه به من و دیگر همکارانم در بخش های مختلف تحریریه و ضمیمه‌های طنز بی قانون ، نیشخط ، قانون بچه ها ، فنی  و... بسیار روزهای سختی را سپری کردیم و با دو سرمایه فقر و قناعت ساختیم و  با حفظ نجابت رسانه ای  دم فرو بستیم لذا بجا و شایسته است تا از یکایک آنان از طرف خود و مجموعه قدردانی و سپاسگزاری کنم . 

 🔸پاک سرشت در ادامه صحبت های خود افزود:  در این مدت بسیاری از همکاران و اهالی رسانه های دیگر از روزنامه های مختلف و خبرگزاری ها ضمن همراهی و پیگیری های مستمر خود دلگرمی به ما دادند که از همه آنان تشکر و قدردانی می کنم . 

🔸وی در پایان اعلام کرد : خوشبختانه مردم و مخاطبان فرهیخته روزنامه قانون  شاهد حضور دوباره روزنامه قانون با همه بخش های  پرطرفدار آن خواهند بود و خدا را بیش از هرچیز شاکریم که در پناه راستی و صداقت ترازوی خرد و عدل  به تلالو آفتاب در آمد.

 

@dolatebahar

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group