سه شنبه 8 مهر 1399 | Tuesday 29 September 2020

برگزیده

🔹️ نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس با اشاره به اینکه حساب‌های بانکی بیش از ۱۰۰ شرکت بزرگ معدنی در استان کرمان در تهران است گفت: اگر معادن کوچک فعال شوند بیش از ۳۰ درصد مشکل اشتغال استان کرمان حل می‌شود.

 

🔹️ شهباز حسن‌پور صبح امروز در جلسه شورای معادن استان کرمان که با حضور فدایی استاندار کرمان و پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار شد با اشاره به اینکه شرایط کنونی کشور تغییر کرده اظهار داشت: استان کرمان در حوزه معدن و صنایع معدنی از پتانسیل خوبی برخوردار است.

 

🔹️ وی با عنوان اینکه بیش از صدها معدن در استان کرمان به ثبت رسیده اما از این معادن بهره‌برداری نمی‌شود گفت: متاسفانه در استان کرمان معادن کوچک زیر معدن‌های بزرگ له می‌شوند.

 

🔹️ نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حساب‌های بانکی بیش از 100 شرکت بزرگ معدنی در استان کرمان در تهران است افزود: باید حساب بانکی شرکت‌های معدنی بزرگ در کرمان باشد تا گردش مالی برای استان کرمان ایجاد شود.

 

🔹️ وی با بیان اینکه در کنار معادن بزرگ باید به معادن کوچک استان هم توجه شود عنوان کرد: اگر معادن کوچک فعال شوند بیش از 30 درصد مشکل اشتغال استان کرمان حل می‌شود.

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group