جمعه 9 آبان 1399 | Friday 30 October 2020

برگزیده

🔹 صبح امروز جشن بزرگ روز کارگر و اختتامیه  سومین جشنواره نظام پیشنهادات شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در محل سالن پردیس امید این شرکت برگزار  شد.

در این جشن که با حضور اعضای هیئت مدیره، مهندس تقی زاده و سایر مدیران ارشد شرکت برگزار گردید ، ضمن تجلیل از کارگران نمونه سال ۱۳۹۷ شرکت گل‌گهر، از پیشنهادات برتر سومین جشنواره نظام پیشنهادات گل گهر تقدیر به عمل  آمد.

🔹جشنواره نظام پیشنهاد ها، رویکردی در جهت ارتقا خلاقیت و توسعه مشارکت کارکنان در گل گهر می باشد. در این جشنواره بیش از ۷۵۰۰ پیشنهاد ارائه گردیده که از این تعداد ۱۶۶ پیشنهاد بصورت ویژه در کمیته فنی نظام پیشنهادها بررسی گردیده است که به هر پیشنهاد بر اساس شیوه نامه شرکت پاداش و به سه پیشنهاد برتر نیز سه خودرو اهدا گردید . 

🔹در سومین جشنواره بیش از ۴۰۰۰ میلیارد ریال صرفه جویی توسط کمیته فنی صحه گذاری شده است. در دو جشنواره قبلی نیز در مجموع در حدود ۲۰۰ پیشنهاد ویژه به دبیرخانه جشنواره ارسال که صرفه جویی در سال اول جشنواره بیش از ۱۰۰۰ میلیارد ریال و در جشنواره دوم ۲۵۰۰ میلیارد ریال بوده است. در مجموع در سه دوره جشنواره بالغ بر ۷۵۰۰ میلیارد ریال صرفه جویی مالی برای گل گهر رقم خورده است.

 

🆔 @didban_khabar

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group