سه شنبه 29 مهر 1399 | Tuesday 20 October 2020

برگزیده

 

سرپرست تیم گل گهر سیرجان می‌گوید به علت برخورد لودر با پله‌های ورزشگاه امام علی بخشی از آن تخریب شده است اما تا پایان امشب این مشکل حل می‌شود. 

 طبق تصویری که امروز در رسانه ها منتشر شد بخشی از ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان با تخریب مواجه شده و ممکن است مشکلاتی را برای این تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر در ادامه راه ایجاد کند. این در حالی است   که با تصمیم سازمان لیگ شروع مسابقات لیگ برتر به علت آماده نبودن ورزشگاه چند تیم با تاخیر همراه شده و باید دید برنامه باشگاه گل گهر برای رفع این حادثه چه خواهد بود. 

به همین دلیل برای گرفتن اطلاعات دقیق درباره حادثه پیش آمده تماسی با حسن بدخشان سرپرست تیم گل گهر حاصل شد و او به خبرنگار ما گفت: متاسفانه لودر در قسمت بالایی ورزشگاه در حال کار بود که اتفاقی با پله‌ها برخورد کرد و باعث شد که قسمتی از آن با ریزش رو به رو شود. با این حال مشکلی ایجاد نمی‌شود و چند پله ریخته است و در حال بازسازی دوباره هستیم. به خاطر این برخورد آن بخش از ورزشگاه تخریب شده و حالا هم کارگران کار خود را از سر گرفته و آن را می‌چینند و تا پایان امشب همه چیز به حالت عادی بازمی‌گردد. بخش زیادی از ورزشگاه ما با توجه به ضرورت سازمان لیگ و فوریتی که در باشگاه به وجود آمد بازسازی شده تا مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد. حالا هم بخش زیادی از کار انجام شده و تنها یک قسمت کوچک مانده که آن هم تا شروع لیگ برطرف می‌شود و نگرانی نداریم. 

 

وی در ادامه گفت: چیز خاصی نیست و مطمئن باشید ورزشگاه امام علی (ع) میزبان تمام حریفان گل گهر در لیگ برتر خواهد بود. 

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group