شنبه 14 تير 1399 | Saturday 4 July 2020

برگزیده

به گزارش دیدبان خبر پس از رفتن امیری خراسانی از اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان حالا چند روزی است که بحث های داغ پیرامون تعیین تکلیف اداره این سازمان عریض و طویل به موضوع اصلی محافل ورزشی استان بدل شده است.

با نگاهی ساده به طرح چندین گزینه برای این سِمت از جمله روح الله اسدی،امیر آشورماهانی و در راس آنها دکتر ناصر گل محمدی می رسیم.

روح الله اسدی که گفته می شود این روزها رایزنی های پشت پرده بسیاری هم داشته است از سال ۸۹ وارد این سازمان شده و تصدی معاونت امور جوانان از سال ۹۴ تاکنون بالاترین سابقه مدیریتی وی در حوزه ورزش استان به شمار می رود. از مهمترین حواشی که وی در این چند روز با آن مواجه شده می توان به واکنش شدید دکتر مصطفوی رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان در خصوص انتشار شایعات بی پایه اساس در فضای مجازی پیرامون حمایت از اسدی اشاره کرد.

انتشار این شایعات جهت بهره برداری های سیاسی در راستای منافع شخصی کار را به جایی رساند که ریاست شورای اصلاح طلبان استان کرمان در گفتگویی رسمی این شایعات را تکذیب کند.

امیر رضا آشورماهانی نیز که از ۴ سال پیش تاکنون ریاست هیات اسکیت استان را برعهده دارد و مدیریت موفقی را در این بخش پشت سرگذاشته، سوابق چندان برجسته مدیریتی در حوزه ورزش در کارنامه اش دیده نمی شود.

سوابق و تجربه ای که ضرورت تصدی چنین جایگاه حساس و خطیری است و نیازمند آشنایی کافی با بخش های مختلف در بدنه این سازمان است.آشور ماهانی پیش از این جز عضویت در هیات رئیسه بازی های بومی و محلی، سوت زدن در فوتبال باشگاه های کشور را هم در جایگاه داور و کمک داور تجربه کرده است.

هر چند از گوشه و کنار شنیده می شود فرهاد نژاد فصیحی مسئول فعلی گروه ورزش قهرمانی همچنین وحید کریم زاده سرپرست فعلی اداره کل نیز نیم نگاهی به مدیریت کلان ورزش در استان دارند اما در این میان نام یکی از موفق ترین و با تجربه های ورزش استان یعنی ناصر گل محمدی نیز به چشم می خورد که حالا تجربه ۳۰ سال مدیریتش در عرصه ورزش او را از سایر نامزدهای احتمالی متمایز ساخته است.

در شرایط فعلی به نظر می رسد دکتر ناصر گل محمدی به عنوان یکی از شناخته شده ترین استخوان خورد کرده های ورزش استان محتمل ترین و جدی ترین گزینه برای تصدی راس اداره کل ورزش و امور جوانان استان مطرح می باشد.

دکتر گل محمدی رزمنده دفاع مقدس و برادر شهید که تحصیلات آکادمیک او از ابتدا تا دکتری در حوزه مدیریت ورزش و مدیریت راهبردی ورزش می باشد تدریس در دانشگاه به او وجاهتی دانشگاهی بخشیده تا سوابق و تجارب ارزشمندش در مدیریت اجرایی کلان نیز توانمندی هایش را بیشتر نمایان سازد.

معاونت اداره کل،معاونت توسعه این سازمان و ریاست اداره ورزش چهار شهرِ استان در کنار مسئولیت چندین هیات استانی و سِمت های متعدد دیگر ورزشی از او مردی برای کارزارهای سخت ورزش ساخته است.

حالا باید منتظر ماند تا دید نهایت الامر سرنوشت صندلی مدیریت اداره کل استان و فرصت خدمت به ورزش دوستان کرمانی نصیب کدامیک از این چهره ها خواهد شد

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group