پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

برگزیده

به گزارش دیدبان خبر ظهر امروز و به فاصله ۲ روز پس از جشن صعود سیرجانی ها به لیگ برتر که تمام کننده شادی و سرور مردم این شهرستان از صعود تیم آرمان گهر و یاران قاسم شهبا به لیگ دسته اول کشور بود خبر عزل اصغر حدیدی ریاست هیات فوتبال سیرجان با سرعت دست به دست شد تا جامعه ورزش سیرجان در یک شوک فرو رود.

 

🔺 بر این اساس گویا دبیر هیات فوتبال استان کرمان طی نامه ای اصغر حدیدی را از ریاست هیئت فوتبال سیرجان عزل و به رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فرصت یک ماهه داد تا شخص دیگری را جهت تصدی این پست به هیات فوتبال استان معرفی نماید. 

 

🔺در این خبرها به نقل از یزدپور،دبیر هیات فوتبال استان کرمان اشاره ای هم به عدم دعوت از خود و قرایی ریاست هیات فوتبال استان در جشن صعود گل گهر شده تا آن را مستقیماََ به این عزل عجیب و غریب پیوند زده باشند.

 

🔺اما یک منبع آگاه در گفتگو با دیدبان خبر،این عزل را غیر قانونی دانسته و می گوید:طبق قوانین مصوب وزارت ورزش انتخاب رئیس هیات فوتبال شهرستان به عهده ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان است که به هیات استان پیشنهاد می شود و پس از تایید هیات رئیسه در استان حکم مربوطه توسط رئیس هیات استان صادر می شود.

 

🔺وی تاکید نمود:رئیس هیات استان راساََ نمی تواند به عزل و نصب رئیس هیات شهرستان اقدام کند اما می تواند پیشنهاد دهد که در صورت وجود اختلاف اول از طریق مذاکره و در صورت عدم توافق طرفین از طریق رای گیری بین مدیرکل ورزش و جوانان استان،

رئیس هیات فوتبال استان و رئیس اداره ورزش شهرستان که در این شرایط ۲ رای از ۳ رای نافذ است تصمیم گیری خواهد شد.

 

🔺به گفته این منبع آگاه اتخاذ این نوع تصمیمات عجولانه و احساسی، نتیجه عدم اشراف کامل به قوانین است.

 

🔺گفتنی است گل محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان سیرجان هنوز در این خصوص اظهار نظری نکرده است.

 

 

🆔 @didban_khabar

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group