سه شنبه 6 آبان 1399 | Tuesday 27 October 2020

برگزیده

 

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج سیرجان مسابقات قهرمانی شطرنج در سیرجان در دو بخش آقایان و بانوان به ایستگاه پایانی خود رسید.

 

 این مسابقات که از ۲۱ فروردین در مجموعه ورزشی گل گهر سیرجان آغاز شده بود در بخش آقایان با شرکت ۴۰ بازیکن در هفت دور به روش سوییسی برگزار شد و در فاصله یک دور به پایان مسابقات آرمین ناصرعلوی مدافع عنوان قهرمانی با کسب تمامی امتیازات عنوان قهرمانی خود را از آن خود کرد.در این بخش آرمین عارفی نسب و احسان ملکوتی به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند .

 

اما در بخش برترین های این رقابتها محمد متین مولایی نسب عنوان برترین بازیکن زیر ۱۴ سال،

امیرعباس صفاری برترین بازیکن زیر ۱۰ سال

و جعفر مریدی برترین پیشکسوت مسابقات را کسب نمودند.

 

همچنین همزمان با آقایان بانوان سیرجانی نیز با شرکت ۱۱ شطرنج باز در هفت دور به روش سوییسی باهم به رقابت پرداختند تا در پایان دور ششم و در فاصله یک دور به پایان مسابقات زینب مختاری نوجوان ارزنده شطرنج سیرجان گوی سبقت را از دیگران برباید و با کسب صد درصد امتیازات عنوان قهرمانی بانوان شطرنج سیرجان در سال جاری را به خود اختصاص دهد و زهرا مختاری و غزل گلزاری نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب نمودند.

 

 این دوره از مسابقات به سرپرستی موحد صادقیان رییس هیئت شطرنج سیرجان و سرداوری و مسوولیت غلامرضا خواجویی نژاد در هر دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی سالن شطرنج باشگاه گلگهر برگزار شد. گفتنی است قهرمانان هر دو بخش به مسابقات قهرمانی استان که خردادماه سال جاری برگزار خواهد شد معرفی و اعزام خواهند شد.

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group