پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

برگزیده

اصغر حدیدی رئیس هیات فوتبال سیرجان در واکنش به نتایج اخیر تیم فوتبال گل گهر سیرجان در لیگ یک در یادداشتی که در اختیار رسانه های محلی قرار گرفت نوشت:بابت نتایج فوتبال گل‌گهر هیات فوتبال شرمنده هواداران (سرمایه‌های اصلی ورزش) است اما دستمان از چاره کوتاه است. اینکه محسن آذرباد اینگونه پنالتی میزند این نشان از فشاری است که روی بازیکن است، زیرا کیفیت کار او را فوتبالی ها میدانند،

 وی افزود: باشگاه باید اقدام فوری داشته باشد دیروز بعد از بازی به آقای جواهری گفتم اگر وینگو نرود خودتان باید بروید!

او اظهار داشت:امیدواریم که تدبیر کنند و از فرصت باقیمانده نهایت استفاده را ببرند و تیم را در صدر جدول حفظ کنند. این فرصت با خون دل بسیار و کار و زحمت عده زیادی همراه با صرف هزینه بسیار زیادی بدست آمده، آقایان جواهری، بدخشان و تیم برای کسب این نتیجه تا بازی ۱۹ لیگ واقعا عالی عمل کرده اند اما ظاهرا نقشه وینگو برای همه رو شده و برای آخر فصل استراتژی خاصی ندارد!

رئیس هیات فوتبال سیرجان یادآور شد:تیم ۹۰ دقیقه یک گله بازی کرده اما هیچ نقشه‌ای برای گل زدن نداشت، یک حمله قشقایی داشت و یک پنالتی گرفت.

حدیدی در این یادداشت تاکید کرد:تمام بازیکنان نمایش یک نفره عالی داشتند اما برنامه، طرح و کار تیمی  برای پیروزی وجود نداشت که مسئولیت این موضوع بر دوش سر مربی است لذا  جامعه فوتبال سیرجان تا همین‌جا ممنون زحمات وینگو بگوویچ بوده وهست و او بعنوان یک حرفه‌ای باید استعفا دهد تا تیم به هدفش که صعود به لیگ برتر است برسد. امروز هنوز صدر جدولیم و هفت بازی و ۲۱ امتیاز مانده هرچند فاصله ۷ امتیازی با تیم دوم دیروز به یک امتیاز تقلیل یافت اما باز هم صدر جدولیم اگر زود تصمیم نگیریم رده پنجم جدولیم! 

وی همچنین از اهتمام اهالی رسانه سیرجان نسبت به فوتبال شهرستان قدردانی نمود.

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group