دوشنبه 7 مهر 1399 | Monday 28 September 2020

برگزیده

 

وینگو: نگران نیستم، به لیگ برتر صعود می کنیم

وینگو بگوویچ با اشاره به تساوی تیمش مقابل قشقایی و از دست دادن 2 امتیاز در این بازی گفت : ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و این یکی از بهترین نمایش‌های گل‌گهر در فصل جاری بود. در این بازی 12 شوت در داخل چارچوب داشتیم و یک پنالتی را هم از دست دادیم، ضمن اینکه معتقدم پنالتی تیم حریف هم درست نبود. ما کاملاً از تیم حریف برتر بودیم، اما فرصت‌ها را یکی پس از دیگری از دست دادیم. حالا دیگر این بازی تمام شده و ما باید در بازی بعدی به فکر جبران باشیم.

وی در خصوص امتیاز از دست دادن در چند بازی اخیر و اینکه آیا بابت این شرایط نگران نیست، خاطرنشان کرد: من اصلاً نگران نیستم و تیم ما به لیگ برتر صعود خواهد کرد. ما تیم شایسته‌ای داریم و باشگاه هم زحمت می‌کشد تا همه چیز خوب پیش برود. تا چند سال شرایط گل‌گهر سخت بود، اما حالا مدعی هستیم. قبلاً فقط با یک امتیاز کمتر نتوانستیم به لیگ برتر صعود کنیم و امسال با تلاش بچه‌ها، زحمات باشگاه و حمایت هواداران به لیگ برتر صعود خواهیم کرد.

بگوویچ با اشاره به وضعیت سرمربیگری تیم ملی و اینکه در حال حاضر مربی ایرانی برای تیم ملی بهتر است یا خارجی، تصریح کرد: بعد از رفتن کی‌روش، عقیده من این است که تیم ملی مربی بزرگ خارجی می‌خواهد. فدراسیون فوتبال ایران باید گزینه‌ای را انتخاب کند که در پرورش استعدادها هم یک کار اساسی صورت بگیرد، شبیه به همان کاری که مسئولان فوتبال قطر انجام دادند. از طرفی این موضوع هم مهم است که در کنار یک مربی خارجی بزرگ، چند بازیکن شاخص و سابق تیم ملی هم قرار بگیرند تا تجربیات آنها هم بیشتر شود که می‌توانم به جواد نکونام یا علی کریمی اشاره کنم.

 

@titr_varzeshi

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group