دوشنبه 11 فروردين 1399 | Monday 30 March 2020

برگزیده

 اداره ورزش و جوانان شهرستان سیرجان به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی نمایشگاهی تحت عنوان دستاوردهای ۴۱ سال ورزش سیرجان یادواره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از ۱۵ لغایت۱۹ بهمن‌ماه در محل استادیوم تختی برگزار نمود

دکتر ناصر گل محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان سیرجان بزرگ‌ترین هدف از برپایی این نمایشگاه را ارائه عملکرد هیئت‌های ورزشی شهرستان قبل و بعد از انقلاب عنوان کرد و گفت: البته باید این نکته را نیز خاطرنشان کنم که برخی هیأت ها تازه تأسیس بوده و عمر ورزشی شان کمتر می‌باشد اما عملکرد آن‌ها نیز در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت. 

وی اظهار امیدواری نمود که در اولین سال اجرای این نمایشگاه سعی می شود نقاط ضعف را کاسته و نقاط قوت را هر چه بیشتر قوت بخشیم و در سال‌های آینده نیز در هفته‌ی تربیت‌بدنی و ورزش نسبت به برپایی آن اقدام کنیم که قطعا با حمایت ورزشکاران و ورزش دوستان سیرجانی این امر دست یافتنی است.

به گفته گل محمدی یکی از اهداف مهمی که در این رابطه دنبال شده است ایجاد همدلی، هم‌افزایی و همراهی بین مجموعه هیأت های ورزشی، باشگاه های شهرستان و اداره ورزش و جوانان بود‌ که این امر به خوبی محقق گردید و به شایستگی این نمایشگاه منشاء تحول جدید و عظیمی در ورزش سیرجان برای معرفی هر چه بیشتر بود و جای دارد از تمامی هیأت های ورزشی، باشگاه‌های خصوصی شرکت‌کننده، نیروی انتظامی، راهنمایی رانندگی،رسانه ها و تمام عزیزانی که در این نمایشگاه یار و یاور اداره ورزش و جوانان بودند تقدیر و تشکر به عمل آید.

رئیس اداره ورزش سیرجان افزود :در این نمایشگاه مجموعاََ ۵۷ غرفه‌ فعالیت داشتند و طی مدت برگزاری این نمایشگاه میزبان بالغ‌ بر ۱۰ هزار بازدیدکننده بود.

علی اسدی مشاور ریس اداره ورزش و جوانان سیرجان نیز درباره این اظهار داشت:

از تعداد ۴۵ هیأت ورزشی فعال در سیرجان ۳۴ هیأت به‌صورت غرفه و یا فعالیت های میدانی نهایت همکاری را با این اداره در رونق هر چه بیشتر این نمایشگاه داشتند و با معرفی عملکرد هیأت مربوطه ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر تمام توانایی‌ خود را در این رابطه به کار بستند

اسدی در ادامه افزود:طی این مدت صبح‌ها بیشتر از همه دانش آموزان مدارس شهرستان و بعد از ظهرها مردم به‌ صورت عمومی از نمایشگاه و دستاوردهای هیات‌های ورزشی بازدید کردند.

مشاور اداره ورزش و جوانان یادآور شد: در این نمایشگاه به‌جز هیات‌ها باشگاه‌های گل‌گهر، شهرداری، آموزش‌وپرورش، آرمان گهر، تربیت‌بدنی نیروی دریایی، گهر زمین، دانشگاه آزاد و بسیج نیز حضور فعالی داشتند که این همراهی شایسته قابل تحسین است./دیدبان خبر

از اینکه در رقابت های لیگ برتر علی رغم تلاش بسیار، تا اینجای کار نتوانستیم نتیجه دلخواه را بگیریم بسیار غمگین هستیم، اما آنچه به ما روحیه می دهد و همچنان ما را به آینده امیدوار می سازد این حمایت و حضور پر شور شماست.

بسیار سپاسگزاریم و در مقابل این عشق و تعصب شما سر تعظیم فرود می آوریم .

به وجودتان افتخار ميكنيم و در ادامه مسير حساس پيشرو،  بيشتر و پر شورتر به وجودتان نياز داريم.

محمد جواهري

مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي گل گهر سيرجان

محمدعلی فروزان فر به عنوان مسول جدید روابط عمومی هیات فوتبال معرفی شد و از موسی نژاد عبدالله روابط عمومی سابق تقدیر به عمل آمد 

در این مراسم رئیس و اعضای هیات فوتبال . مدیر عامل باشگاه و سرمربی تیم آرمان گهر. مدیر عامل باشگاه گهر زمین.مدیر عامل باشگاه شهرداری سیرجان و عضو هیئت رئیسه هیات فوتبال استان .رئیس هیات شطرنج .روابط عمومی باشگاه گل گهر و گهر زمین  و جمعی از پیکسوتان برگزار شد 

 

⚽️ @FootballSirjan

🔹مجید جلالی در کنفرانس بعد از بازی گل گهر سیرجان با تراکتورسازی تبریز از سری رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: واقعاً تأسف و افسوس می‌خورم وقتی تیم ما این قدر خوب مقابل این بازیکنان بازی می‌کند، گل می‌زند ولی نمی‌تواند گل و نتیجه را حفظ کند، واقعاً ناراحت کننده است.

🔹جلالی در پاسخ به اولین سوال خبرنگار در رابطه با حفظ گل اظهار کرد: در رختکن به بچه‌ها گفتم از سیرمان راضی هستم امیدوارم گلی را که به دست آوردیم حفظ کنیم و به جایگاه بهتری دست یابیم.

🔹جلالی در پاسخ به اینکه تعداد هواداران امروز خیلی بیشتر از تمام بازی‌های قبلی بود و این هواداران کی جواب حمایتهایشانرا می‌بینند؟ بیان کرد: از هواداران تشکر می‌کنم، باعث دلگرمی ما شدند امروز واقعاً حمایت کردند. شاید بیشتر از توان و تصور تلاش کردند، ما با همه توان و وجودمان در بازی‌های باقیمانده جواب این حمایتها را خواهیم داد و دل این تماشاگران را شاد خواهیم کرد.

🔹سوال بعدی خبرنگاران در رابطه با تغییر سیستم بازی بود که سرمربی گل‌گهر عنوان کرد: ما کاری را که انجام می‌دهیم بر اساس احساس نیست، بر اساس حریف استراتژی برای بازی می‌چینیم. در این بازی استراتژی کاملاً قوی داشتیم.

🔹وی ادامه داد: در نیمه دوم حریف را از بازی خارج کردیم. با توجه به طراحی که کرده بودیم واقعاً حقمان برد بود و به این مهم دست یافتیم اما روی یک غفلت گل خوردیم.

🔹جلالی گفت: از میلاد فراهانی هم گله مندم باید هر طوری بود این توپ را در می‌آورد. ضمن اینکه مهاجم ما یونس شاکری هم نباید بازیکن حریف را آزاد می‌گذاشت تا شوت بزند، با توجه به اینکه به شاکری گوش‌زد کرد بودیم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه با توجه به بازی که امین پورعلی می‌کند بهتر نیست در ترکیب اصلی قرار بگیرد؟ جلالی جواب داد: امین پورعلی روی بازی تأثیر گذاشت، اما جای که باید در ترکیب اصلی قرار می‌گرفت.

🔹جلالی ادامه می‌دهد: عبدی هم خوب بازی می‌کرد، در تمرین مدام این دو بازیکن را جا بجا می‌کردم و برای این بازی به این نتیجه رسیدم. در واقع بر اساس هر بازی ترکیبم را می‌چینم.

وی داوری بازی را خوب دانست و در خصوص تعویض برزای عنوان کرد: برزای مصدوم نشد بلکه فنی تعویض شد، در امتداد استراتژی برای نیمه دوم تعویض شد./فارس

 

🔹سیرجانی ها عناوین برتر را درو کردند

🔹به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج سیرجان مسابقات جام فجر سیرجان که جدول نتایج آن در فهرست درجه داران جهانی فدراسیون جهانی شطرنج(فیده) مورد محاسبه قرار می گیرد، روز جمعه هجدهم بهمن ماه به مدت یک روز با شرکت ۵۶  بازیکن از شهرهای سیرجان،کرمان،رفسنجان،شهربابک و کرج در هفت دور به روش سوییسی برگزار شد.

در پایان این مسابقات که به روش سریع انجام شد نفرات زیر حائز رتبه های برتر شدند.

🔺قهرمان مسابقات( استاد فیده) مهرداد صداقتی از کرج 

🔺مقام دوم مهدی امینی زاده از کرمان

🔺مقام سوم محمد مهدی علیزاده از رفسنجان

🔺مقام چهارم فرشاد ثمره شاهپسند از کرمان

🔺مقام پنجم سجاد عارفی از سیرجان

🔺 پرویز دارابی زاده از کرمان برترین پیشکسوت مسابقات 

🔺 غزل گلزاری از سیرجان برترین بانوی مسابقات 

🔺 رادین رفعتی از سیرجان برترین بازیکن ریتینگ زیر ۱۵۰۰ مسابقات 

🔺محمد متین مولایی نسب از سیرجان برترین نوجوان زیر ۱۲ سال مسابقات 

🔺 پارسا خاوند از سیرجان برترین نوجوان زیر ۱۲ سال مسابقات. 

🔹گفتنی است این دوره از مسابقات به سرپرستی موحد صادقیان و سرداوری غلامرضا خواجویی نژاد در سالن شطرنج مجموعه فرهنگی ورزشی شهید قاسم سلیمانی گل گهر برگزار شد.

فرمانده انتظامی سیرجان از تمهيدات ترافيكي ويژه مسابقه فوتبال گل گهر – تراکتور سازی تبریز، در شهر سیرجان خبر داد. 

سرهنگ"محمد رضا ایران نژاد" در تشريح اين خبر گفت: تمهيدات ترافيكي ويژه مسابقه فوتبال گل گهر- تراکتور سازی در معابر اطراف ورزشگاه امام علی (ع)، با حضور كليه پرسنل پليس شهرستان ، اجرا مي شود.

وي افزود: ديدار تيم هاي گل گهر سیرجان و تراکتور سازی در روز جمعه مورخه98/11/18 ساعت 16:50 که در محل ورزشگاه امام علی (ع) برگزار می شود و به منظور عدم ایجاد بی نظمی ترافیکی در محدوده و معابر پیرامونی ورزشگاه می طلبد ضمن اتخاذ تمهیدات ترافیکی مناسب، جهت حفظ نظم و جلوگيري از هرگونه هرج و مرج و بي نظمي شدآمدی نسبت به پوشش ترافیکی مناسب در معابر اطراف ورزشگاه امام علی (ع)اقدام شود.

سرهنگ ایران نژاد با اشاره به زمان اجراء و شروع استقرار جهت اجرای طرح گسترش نیرو از ساعت 1400 در معابر منتهی به ورزشگاه امام علی (ع) تا پایان ماموریت ابلاغی، گفت: محدودیت تردد و ممنوعیت توقف از ساعت اجرای طرح در صورت لزوم در معابر پیرامونی منتهی به ورزشگاه امام علی (ع) اجرا خواهد شد.

در آستانه بازی حساس تراکتور و گل گهر

مشاور رسانه ای باشگاه گل گهر در ادعایی عجیب مطرح کرد:جادوگر معروف به همراه تراکتور در سیرجان

به گزارش دیدبان خبر عصر امروز و تنها دقایقی قبل از برگزاری نشست خبری سرمربیان دو تیم تراکتور سازی و گل گهر، تیتر ورزشی کانال خبریِ نزدیک به باشگاه گل گهر اقدام به انتشار خبری با عنوان " جادوگر معروف به همراه تراکتور" نمود،کانال ورزشی‌ای که مدیریت آن برعهده مشاور رسانه ای مدیرعامل باشگاه گل گهر قرار دارد که از قضا امروز صبح در جمع اصحاب رسانه سیرجان در نشست خبری مدیرعامل باشگاه گل گهر به عنوان مشاور مدیر عامل معرفی شد.

نکته تامل برانگیز اینکه دقایقی بعد از انتشار این خبرِ حاشیه برانگیز، مشاور رسانه ای باشگاه گل گهر که خود مدیریت پیج منتشر کننده این خبر را بر عهده دارد در اقدامی عجیب تر ،در قالب یک خبرنگار ورزشی طی سوالاتی صحت و ثقم این ماجرا( یعنی ادعای مطرح شده از سوی خود را) از هر دو سرمربی جویا می شود!!

جلالی سرمربی گل گهر در این مورد اظهار بی اطلاعی می کند و نظری نمی دهد اما سرمربی تراکتور سازی واکنش جالبی به سوال این خبرنگار داشت.

 الهامی سرمربی تراکتور سازی در پاسخ به این سوال حاشیه ای که آیا درست است یک جادوگر همراه تیم شماست گفت :بله اما یکی نیست ما در میدان مسابقه ۱۱ جادوگر داریم و من متاسفم برای فوتبال که امثال شماها باید در آن این سوال ها را بپرسند و معلوم است کدام شهر جادو می کند  ما پرچمدار آذربایجان هستیم و به این چیزها اهمیت نمی دهیم

گفتنی است سال گذشته در جریان  میزبانی گل گهر در لیگ یک ماجرای جنجال برانگیز پاشیدن مایع زرد رنگ و مشکوک پشت خط دروازه توسط فردی که گفته شد مسئول چمن ورزشگاه سیرجان بوده رسوایی بزرگی برای باشگاه گل گهر و فوتبال سیرجان به بار آورد که گویا این نوع حواشی خود ساخته برای فوتبال سیرجان پایانی  ندارد

تیم فوتبال بانوان شهرداری بم از هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان را شکست داد.

در این بازی بانوان شهرداری بم با چهار گل بهناز طاهرخانی، فاطمه گرایلی، زهرا قنبری و منا حمودی موفق شدند بانوان شهرداری سیرجان را با شکست سنگین مواجه کنند. تیم بانوان شهرداری سیرجان با ۳۲ امتیاز در رده سوم جدول لیگ برتر فوتبال بانوان کشور قرار دارد.

 

🆔 @didban_khabar

🔹مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال برای حضور در تیم گل گهر سیرجان به توافق اولیه رسید.

🔹در این راستا باشگاه گل گهر سیرجان که از مدتی پیش به دنبال جذب گادوین منشا بود، حالا با این مهاجم نیجریه ای به توافق رسیده و در آستانه جذب وی قرار دارد.

🔹منشا با حضور در سیرجان مذاکرات نهایی را با گل گهری ها انجام خواهد داد و قرارداد خود را به ثبت می رساند. این بازیکن که در فوتبال ایران برای تیم های پیکان، پرسپولیس و استقلال بازی کرده، نیم فصل نخست امسال را در تیم عجمان امارات سپری کرد.

 

 

🔸به گزارش دیدبان خبر عصر دیروز در چهارچوب هفته چهارم لیگ‌یک فوتسال کشور دو تیم  گهرزمین و تابلو نصر شهرکرد به مصاف هم رفتند.در این بازی که از ساعت ۱۶ و با حضور پر شور هواداران سیرجانی در مجموعه ورزشی گل گهر آغاز شد تیم فوتسال گهرزمین پس از نمایش یک بازی رو به جلو در پایان به نتیجه مساوی ۵ بر ۵ رضایت داد تا در ادامه رقابت ها به دنبال کسب نتایج بهتر باشد.

🔸از حواشی قابل توجه این دیدار می توان به حضور قائم مقام شرکت گهرزمین،اعضای جدید هیات مدیره باشگاه،۲تن از اعضای هیات مدیره گهرزمین همچنین رئیس هیات فوتبال استان در سالن مجموعه ورزشی گل گهر به منظور حمایت از تیم فوتسال گهرزمین اشاره کرد.

🔸 پس از پایان این دیدار چند تن از مدیران ارشد شرکت گهرزمین با حضور در رختکن با تمجید از تلاش بازیکنان تیم بر تداوم حمایت هیات مدیره از تیم فوتسال تاکید کردند.

🔷مهدوی:با برنامه ریزی مناسب به اهداف مان خواهیم رسید

🔸در این دیدار صمیمی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گهرزمین ضمن ابراز قدردانی از حضور مدیران ارشد گهرزمین این حضور را دلگرم کننده دانست و گفت:تیم فوتسال گهرزمین عملاََ تنها ۲ ماه است که بطور جدی وارد این میدان سخت شده است این در حالیست که بازیکنان سایر تیمهای حاضر در لیگ‌ یک بعضاََ چند سال است که در کنار هم کار می کنند

🔸وی تاکید کرد: هرچند کار سختی پیش رو داریم اما بازی به بازی شرایط بهتری پیدا می کنیم ومطمئناََ طی بازه زمانی ۲ یا ۳ ساله اتفاقات خوبی در فوتسال شهرستان خواهد افتاد 

🔸او در پایان از حمایت های بی دریغ اعضای محترم هیات مدیره شرکت گهرزمین و رئیس هیات فوتبال استان از این تیم قدردانی نمود.

🔷صادقی: تلاش بازیکنان را می ستایم/تعاون و همکاری نشاط ورزش را بیشتر می کند

🔸سعید صادقی عضو هیات مدیره شرکت گهرزمین نیز در جمع بازیکنان و کادر فنی با ایراد سخنانی بازی جوانمردانه در کنار بهره مندی از اخلاق و منش پهلوانی را مهمترین اصل در میدان مسابقه معرفی کرد و اظهار داشت:برد و باخت تنها بهانه است بازی خوب وقتی ارزش پیدا میکند که در آن از تفکر در استفاده شود فوتبال هم یک بازی گروهی است،همه ما در حوزه انفرادی خوب بازی می کنیم خوب دریبل می زنیم خوب عمل میکنیم چون که یکدیگر را نمی بینیم اگر همدیگر را ببینیم و حس خودپسندی را تبدیل به یک بازی گروهی کنیم‌ شاهد این خواهیم بود که تعاون و همکاری نشاط ورزش را بیشتر میکند لذا باید اختیار را به جای پا به فکر سپرد.

🔸وی در ادامه با توصیه بازیکنان به کار گروهی گفت:بازی انفرادی در ورزش لذتی در پی ندارد،در زندگی هم همینطور باشید به یکدیگر پاس بدهید 

هیچ وقت از پاس دادن به یکدیگر در زندگی آسیب نمی بینیم اما تکبر،غرور و خودپسندی ما را دچار چالش جدی خواهد کرد همینطور که در زندگی کار تیمی و مشارکت جمعی موفقیت را در پی دارد در بازی نیز،فکری که منشاء آن تلاش گروهی باشد پیروزی در پی خواهد داشت و من دست همه شماها را میبوسم و به تلاش تک تک شما احترام می گذارم.

🔸عضو هیات مدیره شرکت گهرزمین تصریح کرد:سختکوشی بازیکنان در این بازی نشان دهنده اراده ای آهنین آنهاست.

🔷همچنین علی قرائی رئیس هیات فوتبال استان کرمان طی سخنانی از حضور گهرزمین در رشته فوتسال به عنوان یک فرصت ویژه برای ورزش سیرجان یاد نمود و گفت:جای دارد از حمایت های بی دریغ اعضای هیات مدیره شرکت گهرزمین که این چنین از نزدیک مسائل باشگاه را دنبال و توجه خاصی که به حوزه ورزش دارند قدردانی کنم

 

✴️دیدبان خبر را دنبال کنید👇

🆔 @didban_khabar

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group