دوشنبه 7 مهر 1399 | Monday 28 September 2020

برگزیده

دیروز عصر تیم فوتبال گل گهر سیرجان در یک بازی جذاب و پرگل موفق شد با شکست ذوب آهن اصفهان در خانه حریف با کسب سه امتیاز ارزشمند این دیدار بقای خود در لیگ برتر را تثبیت کند و در بازی‌ای که حکم مرگ و زندگی را داشت برنده از زمین خازج شود.

گل گهر که در کنار زاینده رود عطشی وصف ناپذیر برای پیروزی داشت پس برد سه بر دو خود مقابل ذوب آهن با سی و سه امتیاز در میانه جدول قرار گرفت و جایگاه دهم جدول شانزده تیمی لیگ برتر را به خود اختصاص داد تا پس از فراز و نشیب های فراوان حضور خود را در لیگ برتر دوره آینده به ثبت برساند و از حالا برای رقبای خود یک خط و نشان جدی کشیده باشد.

 

#تیم_فوتبال_گل_گهر

#تیم_گل_گهر 

#گل_گهر_سیرجان 

#لیگ_برتر 

#فوتبال 

#سیرجان_خبر 

#خبر_سیرجان

#sirjankhabar

https://www.instagram.com/p/CEIw-H2Aiad/?igshid=1s81768iabar2

عبدالمهدی نصیرزاده ورزشکار نام آشنای سالهای نه چندان دور سیرجان و استان کرمان که حالا ریاست سازمان لیگ فدراسیون کشتی را برعهده دارد در گفتگو با دیدبان خبر از پتانسیل های بالای سیرجان در ورزش کشتی  گفت.

او در این گفتگو اظهار داشت: یک دهه است که سیرجان در کشتی پایش را از منطقه فراتر گذاشته است و از کشتی فارس و یزد و کرمان و سیستان و بلوچستان فاصله گرفته

به گفته او سیرجان هم در توسعه‌ی زیر ساخت ها هم در معرفی استعدادها ظرفیت بالایی دارد کما اینکه تاکنون نیز چهار پنج نفر از کشتی گیران سیرجانی به اردوهای تیم ملی دعوت شدند و این نشان می دهد که سیرجان می تواند نماینده خوبی باشد در کشتی کشور باشد 

وی افزود:سال گذشته تیم سیرجان در لیگ برتر گل کاشت آنهم در جایی که همه‌ی حرفه ای ها و قهرمانان جهان حضور داشتند در لیگی که در دنیا جزو برترین ها و باکیفیت ترین هاست و حتی قهرمانان جهان و المپیک نیز شرکت در آن را برای خود افتخار می می دانند.

رئیس سازمان لیگ کشور گفت:البته کشتی سیرجان در سنوات قبل هم فعال بوده اما نتوانسته روی سکو برود و هر چند خودم در دوره ای نسبت به پاره ای موارد از منتقدین بودم و الان هم بر همان نقدها استوارم اما معتقدم بخشی از اقدامات همان زمان نقطه عطفی شد در رشد و شکوفایی کشتی سیرجان

نصیرزاده با اشاره به حضور کشتی سیرجان در جام باشگاه های کارگران جهان یادآور شد: این امر اتفاق ارزنده ای بود،جایی که بچه های سیرجان شایستگی حضور در فینال را هم داشتند

رئیس سیرجانی سازمان لیگ در ادامه افزود: جامعه مظلوم کشتی ادعایی ندارند چنانچه تنها ۵ درصد از هزینه ای که در سیرجان صرف فوتبال میشود در کشتی سیرجان هزینه صورت بگیرد این بچه ها خیلی حرف برای گفتن دارند و ویژگی فیزیکی مردم سیرجان به گونه ای است که حتی کشتی سیرجان در سال آینده می تواند قهرمان المپیک معرفی کند.

وی تاکید کرد: سالها در وررش کشتی بوده ام هم مربی بوده ام هم خاک خورده ام این حرف تبعات دارد اما آن روز نزدیک است و سیرجان می تواند میزبان جام تختی و جام باشگاه های جهان باشد

خوشبختانه در سیرجان هم مشکلی در بخش زیر ساخت ها نداریم هم‌ در چندین سالن امکانات زیر ساختی فراهم است هم هتلینگ و ترانسپورت مناسب و هم حمایت مسئولان را دارد.

نایب رئیس کشتی سیرجان نیز از اختصاص ۵۰ میلیون تومان توسط شورای شهر و شهرداری سیرجان خبر داد و گفت مصوبه شورا به کمیته انطباق ارسال شده است تا پس از تایید به کشتی سیرجان تزریق شود 

گفتنی است تا این لحظه هنوز هیچ باشگاهی اسپانسرینگ تیم کشتی سیرجان را برعهده نگرفته و رایزنی ها در این خصوص ادامه دارد

✅اولین دوره مسابقات شطرنج آنلاین کشوری "جام غدیر" برگزار می شود

باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان با همکاری هیات شطرنج سیرجان اولین دوره مسابقات آنلاین کشوری را با حضور استاد بزرگ پوریا درینی و بیش از ۲۶ میلیون ریال جایزه نقدی برگزار می نماید.

https://www.instagram.com/p/CDgT4xCAN6_/?igshid=5v30ktr7a44m

جلالی سرمربی گل گهر سیرجان،در گفتگویی مطبوعاتی پیرامون بازی فردای گل گهر مقابل فولاد خوزستان گفت:برای ما بازی فردا فقط یک مسابقه در لیگ برتر نیست بازی فردا برای ما مبارزه برای بقا و ماندن در لیگ است و تمام ارکان تیم به این مسئولیت واقف هستند.

وی در خصوص پیش بینی خود از بازی فردا ضمن تحسین تیم فولاد گفت:حتما این بازی،بازی خوب و سنگینی خواهد بود که امیدوارم موفق باشیم.

سرمربی تیم گل گهر همچنین در رابطه با وضعیت و شرایط بازیکنان اظهار داشت:ما کما کان عبدالحسینی و حسام پور هاشم را در اختیار نداریم و به جرگز این دو نفر سایر بازیکنان مشکلی ندارند

#گل_گهر 

#سیرجانی 

#مجید_جلالی 

#فولاد_خوزستان

https://www.instagram.com/p/CDUBi-zAeJS/?igshid=2c6gmrbraij1

به گزارش دیدبان خبر  امشب و از ساعت ۲۱ در چهارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم فوتبال گل گهر به امید جدا شدن از ته جدول و جبران دو باخت گذشته خود مقابل سپاهان و شهر خودرو به مصاف پیکان رفت اما در پایان آقا معلم و شاگردانش با تحمل شکست ۲ بر صفر به خانه برگشتند تا بعد از آغاز مجدد لیگ سومین شکست پیاپی تیم فوتبال گل گهر رقم بخورد و امیدها برای بقای این تیم در لیگ برتر کم رنگ و کم رنگ تر شود.

 

#گل_گهر

#لیگ_برتر

#محمد_جواهری

#مجید_جلالی

https://www.instagram.com/p/CCg3Ue4jH5m/?igshid=w95eppkzj9nt

✴️رئیس هیات شطرنج اعلام کرد:برگزاری ۷۸ مسابقه آنلاین در ایام شیوع کرونا/شطرنج بازان سیرجان رکورد زدند

🔹رئیس هیات شطرنج سیرجان در گفتگو با دیدبان خبر پیرامون روند فعالیت های این هیات در شرایط  شیوع ویروس کرونا گفت: پس از اعلام شرایط ویژه و صدور دستورات قانونی پیرامون توقف بسیاری از فعالیت های ورزشی  هیات شطرنج سیرجان در کوتاه ترین زمان با برنامه ریزی و اتخاذ تدابیری مناسب نسبت به تداوم انجام فعالیت ها و مسابقات ورزشی جهت حفظ سطح آمادگی بازیکنان اقدام نمود و در این راستا از ۱۹ اسفندماه برگزاری مسابقات آنلاین را در دستور کار قرار دادیم که تا کنون ۷۸ مسابقه برگزار شده و این روند به ادامه خواهد یافت. 

🔹موحد صادقیان در ادامه افزود: از این تعداد، ۵۲ مسابقه آنلاین بلیتز که ۳ رقابت آن در سطح شهرستان و مابقی آزاد بوده و نیز ۲۶ مسابقه مسابقه به صورت فرمت بولت در نرم افزار لیچس برگزار شد که اتفاقاََ با استقبال پرشور بازیکنان مواجه گردیده است.

🔹موحد صادقیان با اشاره به برگزاری یک مسابقه استانی از برگزاری یک دوره مسابقات مجازی ویژه ماه مبارک رمضان نیز خبر داد و افزود: در حال رایزنی برای جذب اسپانسر هستیم که امیدواریم با جذب اسپانسر بتوانیم این مسابقات را در سطح بهتری برگزار نماییم.

🔹رئیس هیات شطرنج سیرجان در پایان اظهار داشت:با تلاش و انگیره ای که بازیکنان شطرنج سیرجان در این ایام سخت از خود نشان دادند و استقبال خوبی که نسبت به برگزاری مسابقات به صورت آنلاین داشتند تا جایی که حتی گاهی تعداد شرکت کنندگان به چند برابر شرکت کنندگان در مسابقات حضوری می رسید،می توانم به صراحت عرض کنم امروز شطرنج بازان سیرجانی با اراده خود، به نوعی از سد این بیماری عبور کرده اند چرا که عملا نه تنها اجازه ندادند این بیماری خللی در برگزاری مسابقات ایجاد کند که برعکس با حضور چند برابری نسبت به شرایط عادی به فعالیت های خود ادامه داده اند و دست به یک شگفتی زده اند که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

 

 

https://www.instagram.com/p/B_iFjoWAMID/?igshid=1u7tq7gw3hvq1

 

🆔Didban_khabar

🌐www.didbankhabar.ir

 اداره ورزش و جوانان شهرستان سیرجان به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی نمایشگاهی تحت عنوان دستاوردهای ۴۱ سال ورزش سیرجان یادواره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از ۱۵ لغایت۱۹ بهمن‌ماه در محل استادیوم تختی برگزار نمود

دکتر ناصر گل محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان سیرجان بزرگ‌ترین هدف از برپایی این نمایشگاه را ارائه عملکرد هیئت‌های ورزشی شهرستان قبل و بعد از انقلاب عنوان کرد و گفت: البته باید این نکته را نیز خاطرنشان کنم که برخی هیأت ها تازه تأسیس بوده و عمر ورزشی شان کمتر می‌باشد اما عملکرد آن‌ها نیز در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت. 

وی اظهار امیدواری نمود که در اولین سال اجرای این نمایشگاه سعی می شود نقاط ضعف را کاسته و نقاط قوت را هر چه بیشتر قوت بخشیم و در سال‌های آینده نیز در هفته‌ی تربیت‌بدنی و ورزش نسبت به برپایی آن اقدام کنیم که قطعا با حمایت ورزشکاران و ورزش دوستان سیرجانی این امر دست یافتنی است.

به گفته گل محمدی یکی از اهداف مهمی که در این رابطه دنبال شده است ایجاد همدلی، هم‌افزایی و همراهی بین مجموعه هیأت های ورزشی، باشگاه های شهرستان و اداره ورزش و جوانان بود‌ که این امر به خوبی محقق گردید و به شایستگی این نمایشگاه منشاء تحول جدید و عظیمی در ورزش سیرجان برای معرفی هر چه بیشتر بود و جای دارد از تمامی هیأت های ورزشی، باشگاه‌های خصوصی شرکت‌کننده، نیروی انتظامی، راهنمایی رانندگی،رسانه ها و تمام عزیزانی که در این نمایشگاه یار و یاور اداره ورزش و جوانان بودند تقدیر و تشکر به عمل آید.

رئیس اداره ورزش سیرجان افزود :در این نمایشگاه مجموعاََ ۵۷ غرفه‌ فعالیت داشتند و طی مدت برگزاری این نمایشگاه میزبان بالغ‌ بر ۱۰ هزار بازدیدکننده بود.

علی اسدی مشاور ریس اداره ورزش و جوانان سیرجان نیز درباره این اظهار داشت:

از تعداد ۴۵ هیأت ورزشی فعال در سیرجان ۳۴ هیأت به‌صورت غرفه و یا فعالیت های میدانی نهایت همکاری را با این اداره در رونق هر چه بیشتر این نمایشگاه داشتند و با معرفی عملکرد هیأت مربوطه ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر تمام توانایی‌ خود را در این رابطه به کار بستند

اسدی در ادامه افزود:طی این مدت صبح‌ها بیشتر از همه دانش آموزان مدارس شهرستان و بعد از ظهرها مردم به‌ صورت عمومی از نمایشگاه و دستاوردهای هیات‌های ورزشی بازدید کردند.

مشاور اداره ورزش و جوانان یادآور شد: در این نمایشگاه به‌جز هیات‌ها باشگاه‌های گل‌گهر، شهرداری، آموزش‌وپرورش، آرمان گهر، تربیت‌بدنی نیروی دریایی، گهر زمین، دانشگاه آزاد و بسیج نیز حضور فعالی داشتند که این همراهی شایسته قابل تحسین است./دیدبان خبر

از اینکه در رقابت های لیگ برتر علی رغم تلاش بسیار، تا اینجای کار نتوانستیم نتیجه دلخواه را بگیریم بسیار غمگین هستیم، اما آنچه به ما روحیه می دهد و همچنان ما را به آینده امیدوار می سازد این حمایت و حضور پر شور شماست.

بسیار سپاسگزاریم و در مقابل این عشق و تعصب شما سر تعظیم فرود می آوریم .

به وجودتان افتخار ميكنيم و در ادامه مسير حساس پيشرو،  بيشتر و پر شورتر به وجودتان نياز داريم.

محمد جواهري

مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي گل گهر سيرجان

محمدعلی فروزان فر به عنوان مسول جدید روابط عمومی هیات فوتبال معرفی شد و از موسی نژاد عبدالله روابط عمومی سابق تقدیر به عمل آمد 

در این مراسم رئیس و اعضای هیات فوتبال . مدیر عامل باشگاه و سرمربی تیم آرمان گهر. مدیر عامل باشگاه گهر زمین.مدیر عامل باشگاه شهرداری سیرجان و عضو هیئت رئیسه هیات فوتبال استان .رئیس هیات شطرنج .روابط عمومی باشگاه گل گهر و گهر زمین  و جمعی از پیکسوتان برگزار شد 

 

⚽️ @FootballSirjan

🔹مجید جلالی در کنفرانس بعد از بازی گل گهر سیرجان با تراکتورسازی تبریز از سری رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: واقعاً تأسف و افسوس می‌خورم وقتی تیم ما این قدر خوب مقابل این بازیکنان بازی می‌کند، گل می‌زند ولی نمی‌تواند گل و نتیجه را حفظ کند، واقعاً ناراحت کننده است.

🔹جلالی در پاسخ به اولین سوال خبرنگار در رابطه با حفظ گل اظهار کرد: در رختکن به بچه‌ها گفتم از سیرمان راضی هستم امیدوارم گلی را که به دست آوردیم حفظ کنیم و به جایگاه بهتری دست یابیم.

🔹جلالی در پاسخ به اینکه تعداد هواداران امروز خیلی بیشتر از تمام بازی‌های قبلی بود و این هواداران کی جواب حمایتهایشانرا