سه شنبه 29 مهر 1399 | Tuesday 20 October 2020

برگزیده

جشنواره گلیم و پسته سیرجان، با حضور سفرا و دیپلمات های کشورهای خارجی برگزار شد.

سفرا و رایزن های اقتصادی کشورهای مختلف در سفر خود به سیرجان پس از بازدید از مرکز فرآوری پسته جلال آباد و دهکده جهانی گلیم (دارستان)در جشن بزرگ مردمی گلیم و پسته که با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر  برگزار شد، حضور پیدا کردند و در جریان ظرفیت‌های گردشگری، فرهنگی، اقتصادی و توسعه ارتباطات بین المللی شهرستان سیرجان و استان کرمان در ابعاد مختلف قرار گرفتند.

سفرا و دیپلمات های ۱۵ کشور، در ادامه سفر به سیرجان، به منظور آشنایی با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های معدنی و صنعتی سیرجان، صبح فردا در منطقه‌ گل‌گهر حضور پیدا کردند و از منطقه معدنی و صنعتی گل گهر بازدید نمودند.

سفرا و رایزن‌های اقتصادی 15 کشور در ادامه سفر به سیرجان، صبح دیروز از مجتمع جهان فولاد و شرکت سنگ‌آهن گهرزمین در منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر دیدن کردند.

در این بازدید، سفرا و رایزن‌های اقتصادی 15 کشور جهان از نزدیک با ظرفیت‌های معدنی و صنعتی سیرجان آشنا شدند.

در این برنامه مسئولان استان و شهرستان با اشاره به توانمندی‌های منطقه، آماده بودن شرایط برای جذب سرمایه‌های خارجی را مورد تاکید قرار دادند.

به گفته مقامات استانی، شرایط سرمایه‌گذاری مطمئن در همه بخش‌های اقتصادی استان کرمان و شهرستان سیرجان فراهم و تمام زیرساخت‌ها برای همکاری با طرف‌های خارجی آماده است.

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group