سه شنبه 8 مهر 1399 | Tuesday 29 September 2020

برگزیده

دومین جشنواره کشوری داستان کوتاه آهن به همت روابط‌عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان با انتشار فراخوان جشنواره، آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، دومین جشنواره داستان آهن در سه بخش «آزاد»  «ویژه» و «نگاه مردمی» برگزار می‌شود، بخش ویژه جشنواره با رویکرد رونق تولید به دو موضوع می‌پردازد؛ «معدن سنگ آهن» و «نگاهی به زندگی کارگران معادن».

بنا بر این گزارش، شرکت در جشنواره برای عموم آزاد است؛ آثاری که به لحاظ فرم قالب هنری در محدوده داستان کوتاه قرار می گیرند، بایستی در چارچوب شیوه اعلامی ارسال آثار این جشنواره که در فراخوان منتشر شده است، ارسال گردد؛ مهلت ارسال آثار از تاریخ انتشار فراخوان تا ۱۰ آذر ماه ۱۳۹۸ در نظر گرفته شده است.

داوران این جشنواره آقایان رضا زنگی آبادی، احمد اکبرپور، محمدعلی رکنی و مجتبی شول افشارزاده می باشند که از اساتید و نویسندگان مطرح کشور و داوران جشنواره های برتر کشوری هستند؛ علاوه بر سه نفر برگزیده و جوایز ویژه جشنواره به 10 اثر برتر از دید هیئت داوران و برگزیدگان دور اول جوایزی اهدا خواهد شد.

گفتنی است علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشروح فراخوان جشنواره می توانند در روزهای اداری از ساعت 9 لغایت 14 با شماره همراه 09355400208 تماس حاصل نمایند.

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group