جمعه 9 آبان 1399 | Friday 30 October 2020

برگزیده

‍ ششمین جشنواره‌ فرهنگی گل گهر عصر دیروز سه شنبه_ ۲۲ مرداد ماه با استقبال پرشور مردم سیرجان در محل پردیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان آغاز بکار کرد و به مدت یک هفته همراه با جشن های شبانه پذیرای اقشار مختلف مردم سیرجان خواهد بود. 

این جشنواره که مانند سال‌های گذشته فضایی مفرح و نشاط آور برای خانواده ها به وجود آورده است و با افزایش تعداد غرفه های متنوع و جذاب نسبت به سال های گذشته باعث شد که در شب اول برگزاری، جمعیت زیادی از مردم برای بازدید به این جشنواره بیایند. 

جشنواره که امسال با شعار «زندگی زیباست» فعالیت خود را آغاز کرده است سعی بر این است تا فرهنگ زندگی سالم و با نشاط در بین مردم ترویج داده شود.   

در این جشنواره هر شب جشن های شبانه با حضور هنرمندان مطرح کشور و شهرستان برگزار می شود و همچنین 100 غرفه در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، ورزشی، دفاع مقدس، خانواده، ‌هنر، قرآن و عترت، ‌کتاب و کتاب‌خوانی،‌ ابربازی ها،‌ خانه بازی کودک،‌ خانه مهارت کودک، کوچه‌ی همدلی و...  و برگزاری نمایشگاه کتاب و نقد و بررسی برخی آثار ادبی فاخر با حضور نویسندگان و مولفان مطرح کشور و علاقه مندان از ویژه برنامه های جانبی این جشنواره می باشد.

 

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group