پنجشنبه 8 آبان 1399 | Thursday 29 October 2020

برگزیده

تیم فوتبال گل گهر پس از برکناری وینگوو تا حالا یک دوجین سرمربی پیدا کرده و هر کانال و منبع خبری برای خودش تعدادی اسم ردیف می کند!. 

این البته مشکل این پایگاه ها در موثق نبودن منابع خبری و کپی پیست ها نیست, مشکل اساسی در ضعف باشگاه ورزشی گل گهر است که به قولی "گز نکرده پاره می کنند" . 

وقتی مدیر عامل باشگاه می گوید من تا لحظه آخر از پوشیدن لباس سوم تیم در برابر صنعت نفت آبادان خبر نداشتم(!) چه توقعی است برای جایگزین کردن سرمربی برکنار شده این همه حرف و حدیث و حاشیه نبافند و هر روز برای تیم بیست مربی ردیف نکنند !

این از جمله همان مشکلات ساختاری در این باشگاه است که در یادداشت صفحه ورزش نگارستان 7مهر قبل از برکناری وینگو به آن اشاره شده بود.

اصولا باشگاهای ورزشی که از هیات مدیره غیرفوتبالی برخوردار باشند و مدیران باشگاه نیز  در حد و اندازه یک تیم لیگ برتری نباشند( ولو اینکه میلیاردها تومان پول در دست و بال شان برای خرج باشد) سرنوشت آن تیم جز سقوط به قعر جدول نیست.!

 این افراد دست آخر برای اینکه صندلی خود را  حفظ کنند ساده ترین راه را برمی گزینند تا با قربانی کردن سرمربی دست و پابسته تیم, خود را تبرئه و چندصباحی از فشار افکار عمومی نجات دهند.

 

 

     ♦کانال خبری نگارستان

🆔 @Negarestan_News

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group