پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

برگزیده

 

برادر ارجمندم جناب آقای دکتر علیرضا دبیر

ریاست محترم فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

با عرض سلام و تحیت حضور جنابعالی و هم‌ وطنان عزیز به‌خصوص علاقه‌مندان و  ورزشکاران در عرصه‌ی ورزش کهن‌ِ ملی‌مان یعنی کشتی که ریشه در سنت‌ها و اسطوره‌ها و تاریخ پرفراز و نشیبِ پهلوان‌ منشیِ یلان و رادمردان و جوانمردان این سرزمین دارد.

 رستم‌هایی که در عصر آزادگی و مروت به‌ پاخاستند و آموزه‌های اخلاقیِ فتوت را در گوش ما طنین‌انداز کردند و در این وادی توشه‌ی ایمن‌سازِ ما تنها توکل بر رب‌العالمین و یاری گرفتن از حمایت صمیمانه و جانانه مردم است.

اخیرا انتخاباتی به مناسبت برگزیدنِ ریاست فدراسیون کشتی برگزار شد که من نیز حَسَب احساس تکلیف با توجه به سوابق و تجاربی که در طی سالیان متمادی داشته‌ام،تصمیم به کاندیداتوری گرفتم تا در راه اعتلای این رشته ورزشی گام‌ هایی بردارم اما نهایت الامر در عرصه‌ی تنگاتنگِ رقابت، شما برادر عزیز و تلاشگرمان به عنوان خاک خورده ای صاحب نام و افتخار آفرین با اعتماد صاحب نظران امر توفیق پیدا کردید تا سکان این رشته ورزشی و مردمی را بر عهده بگیرید.

از این جهت و به رسم ادب و رعایت منش پهلوانی که پیش زمینه حضور در همه عرصه های ورزشی به خصوص ورزش کشتی است بنده نیز اخلاقاََ بر خود فرض میدانم بدینوسیله مراتب تبریک و حمایت خود را از این انتخاب شایسته حضورتان ابلاغ نمایم و در ادامه این مسیر حساس و دشوار و در راه اعتلا و سربلندی کشتی به عنوان ورزش اول کشور در همراهی و حمایت از شما از هیچ قدمی فروگذار ننمایم.

 

 امید دارم که با وحدت و همبستگی و بهره مندی از تجارب ارزشمند شما ، ایرانیان همیشه سرافراز به قله‌های افتخارآفرین موفقیت در این عرصه دست پیدا کنند که حق ملت بزرگ ایران جز این نیست.

 

با آرزوی توفیقات واسعه الهی برای جنابعالی /عبدالمهدی نصیرزاده

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group