چهارشنبه 7 آبان 1399 | Wednesday 28 October 2020

برگزیده

سردار حسین معروفی شامگاه سه شنبه در همایش نقش رسانه در مکتب شهید سلیمانی گفت: مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی،  مکتب عاشورا و مکتب امام راحل و ادامه آن رهبری است و حاج قاسم این مکتب را عملیاتی کرد.

وی تصریح کرد: مکتب حاج قاسم، مکتب پاکیزگی و صداقت،  اخلاص، مردم داری، عشق به قرآن، عشق به ولایت، عشق به ناموس، عشق به مردم و غیره است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: مکتب شهید سلیمانی مکتب انسانیت و هل ندادن و مراقبت از یکدیگر است و مکتب مچ گرفتن نیست، بلکه دست گرفتن و مکتب یاری رساندن به دیگری است.

سردار معروفی ادامه داد: زمانی در زمین اهلبیت عشقبازی کرده باشی معنای اخلاص را درک خواهی کرد و وقتی دستت در دست ائمه باشد،  همه کارهایت رنگ خدا به خود می گیرد و این مکتب شهید سلیمانی است که باید در جامعه ما ساری و جاری شود.

وی گفت: سردار شهید سلیمانی تاکید داشت تقسیم‌بندی سیاسی در کشور راه نیندازیم و تمام فرزندان و دختران ایران فرزندان ما هستند و این همان نگاه و مکتب حاج قاسم است.  

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: کجای دنیا سراغ دارید یک انسان و فرمانده نظامی در مقابل دشمنان اسلام فرماندهی کند و یک نفر را هل ندهد و فقط دست بگیرد و تمام معادلات دنیا را به‌هم بریزد.

وی تاکید کرد: رسانه‌های زیبا اندیش و زیبا عمل می‌توانند این مکتب را در جامعه ترویج دهند.

سردار معروفی اظهار داشت: انتظار ما از رسانه های استان و کشوری این است که با هر فکر و گرایشی این مکتب را پیش گرفته تا جلوی دعواها و منیت‌ها گرفته شود.  

وی با بیان اینکه در فضای رسانه ای شاهد برخی بداخلاقی ها هستیم افزود: برخی دعواهای سیاسی در رسانه‌های کشور وجود دارد که به یکدیگر می‌تازند که مثلا فلانی اصولگرا یا اصلاح طلب است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: آبروی مومن از خانه خدا مهمتر است اما شاهدیم بی حساب و کتاب آبروی دیگران را له می‌کنند.

وی گفت: در برخی مواقع ممکن است با یک قلم زدن نادرست عده ای از جامعه به بیراهه کشیده شود،  قلم حرمت دارد و نباید از این قلم در راه انحراف استفاده کرد.

سردار معروفی با بیان اینکه برای نخستین  سالگرد شهید سلیمانی برنامه های مختلفی داریم افزود: برنامه های مختلفی را پیش بینی کرده ایم و چند سناریو با کرونا و بدون کرونا تعریف کردیم و برای مدت ۱۰ روز برنامه خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: استان کرمان را  باید استان حاج قاسم کنیم و انتظار داریم رسانه‌های استان از هم اکنون به نهادینه کردن مکتب حاج قاسم سلیمانی در این استان بپردازند.

#سردار_معروفی 

#حاج_قاسم_سليماني

https://www.instagram.com/p/CDyO16yAOmo/?igshid=15d6eaubzl05s

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group