۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1649
  • ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
حضور پررنگ گل‌گهر در دهمین کنفرانس بین‌المللی استیل‌پرایس
دهمین کنفرانس بین المللی استیل پرایس برگزار شد

حضور پررنگ گل‌گهر در دهمین کنفرانس بین‌المللی استیل‌پرایس

در نمایشگاه جنبی این رویداد و در جایگاه شرکت گل‌‌گهر، مدیران و کارشناسان حوزه های مربوطه‌ی شرکت، به ارائه توضیحات از آخرین دستاوردهای منطقه گل‌گهر پرداختند.

دهمین کنفرانس بین المللی استیل پرایس با موضوع «فولاد و مواد اولیه با نگاهی بر فولادهای پیشرفته با ارزش افزوده بالا»، روز گذشته با حضور فعال شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گل گهر دهمین کنفرانس بین المللی استیل پرایس با موضوع «فولاد و مواد اولیه با نگاهی بر فولادهای پیشرفته با ارزش افزوده بالا»، روز گذشته با حضور فعال شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در تهران برگزار شد.

در این رویداد که با حضور شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی، بیش از ۴۰۰ فعال، صاحبنظر، مدیران و کارشناس صنعت فولاد و با سخنرانی‌ها و پنل‌های تخصصی در موضوعات مربوطه برگزار شد، برخی معاونین، مدیران و کارشناسان شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر حضور داشتند.

همچنین در نمایشگاه جنبی این رویداد و در جایگاه شرکت گل‌‌گهر، مدیران و کارشناسان حوزه های مربوطه‌ی شرکت، به ارائه توضیحات از آخرین دستاوردهای منطقه گل‌گهر پرداختند.

برگزاری پنل تخصصی با عنوان «جایگاه فعلی ایران در صنعت فولادهای با ارزش افزوده بالا، نیازسنجی برای نیاز داخل و امکان صادرات و چالش های پیش رو» با حضور فعال مدیریت دفتر فنی مجتمع گل‌گهر به نمایندگی از شرکت گل‌گهر، از دیگر برنامه های این کنفرانس و رویداد بین‌المللی بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*