۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اقتصادی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1421
  • ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
یادگارِ ماندگار
به همت مدیرعامل اسبق گل گهر یزدی ها صاحب ایرلاین شدند

یادگارِ ماندگار

هلدینگ چادرملو صاحب ۴۹ درصد از سهام یزد ایرلاین می باشد

✍️شهرام نیکویان
به مناسبت عید سعید مبعث، شرکت هواپیمایی یزد ایر به طور رسمی کار خود را آغاز کرد و پرواز افتتاحیه این شرکت نیز ساعت ۱۸.۳۰ روز گذشته انجام پذیرفت

این شرکت هواپیمایی با دو فروند ایرباس ۳۱۰ دو فروند هواپیمای ERJ145 و یک فروند هواپیمای BAE146 فعالیت خود را آغاز کرده است.

بنا به گزارش های منتشر شده مقاصد پروازی هواپیماهای این شرکت که با سرمایه گذاری ۹۰۰ میلیارد تومانی محقق شده است؛هم داخلی و هم خارجی است و مقاصد خارجی آن طبق گفته مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد، شهرهای نجف، دبی، بمبئی و استانبول خواهد بود.

گفتنی است به همت مهندس ناصر تقی زاده( مدیرعامل اسبق گل گهر) که تا چندی پیش مدیریت عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو را عهده دار بود؛در دوره مدیریت وی این ایرلاین پایه گذاری و هلدینگ چادرملو صاحب ۴۹ درصد از سهام آن شد تا این اتفاق بزرگ که نقش بسیار مهم و بسزایی در توسعه همه جانبه استان یزد ایفا خواهد نمود به عنوان یادگاری ارزشمند از اقدامات این مدیر توسعه گرا در طی دوره مدیریتش در استان یزد ماندگار شود.

ناگفته نماند با توجه به سهم قابل توجه منطقه گل گهر از پروازهای سیرجان،یکی از مهمترین طرح های توسعه گل گهر نیز در دوره دوم مدیریت تقی زاده بر این مجموعه معدنی و صنعتی ،ایجاد فرودگاه اختصاصی در منطقه گل گهر بود که با رفتن او از گل گهر این مهم، عملا بر زمین ماند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*