۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » ورزشی
  • شناسه : 1002
  • ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۵
کلنگ زنی مجموعه ورزشی در خواجو شهر و زمین فوتبال در امیر آباد شول

کلنگ زنی مجموعه ورزشی در خواجو شهر و زمین فوتبال در امیر آباد شول

مشارکت خیرین در توسعه زیر ساخت های ورزشی ستودنی است

ریاست اداره ورزش شهرستان سیرجان در گفتگو با دیدبان خبر با اشاره به لزوم حمایت‌ و حضور پررنگ تر بخش خصوصی و خیرین در توسعه اماکن ورزشی شهرستان گفت: بدیهی است که امکانات بخش دولتی محدود بوده و متناسب با نیاز و توسعه فزاینده شهرستان نیست که در این شرایط نیاز است در بحث توسعه زیرساخت ها و اماکن ورزشی،شرکت های صنعتی و معدنی، بخش خصوصی و خیرین به میدان بیایند تا آنچه که در شان مردم مناطق و بخش های مختلف شهرستان است محقق شود ‌و از قضا دو پروژه ورزشی‌ای که در خواجو شهر و امیرآباد شول کلنگ زنی شد خیرینی محترم همکار داشتند و با توجه به نقش و تاثیر قابل توجهی که امر ورزش در ابعاد مختلف در جامعه دارد،حمایت و مشارکت خیرین در توسعه زیر ساخت های ورزشی اقدامی ستودنی و قابل تقدیر است.

گل محمدی با تاکید بر ضرورت توزیع مناسب سرمایه گذاری ها در مناطق مختلف در سطح شهرستان و توجه ویژه به مناطق محروم و کم برخوردار افزود: در آخرین روز از هفته دولت مراسم کلنگ زنی یک مجموعه ورزشی در منطقه خواجو شهر با مشارکت خیرین و شهرداری و نیز یک باب زمین فوتبال استاندارد با چمن مصنوعی در منطقه امیر آباد شول از بخش گلستان سیرجان در فضایی بالغ بر ۲۰ هزار متر و اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال،توسط بخش خصوصی، بصورت خیر ساز و همکاری دهیاری با پیش بینی بازه زمانی ساخت سه ساله صورت گرفت.

گفتنی است این مراسم با حضور فرماندار سیرجان،امام جمعه شهرستان،رییس دفتر نماینده مردم سیرجان و بردسیر و جمعی از مسئولان محلی و مردم برگزار شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*