۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگ و هنر
  • شناسه : 399
  • ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲:۳۴
پروژه های فرهنگی اجتماعی گل گهر سرعت می گیرند

پروژه های فرهنگی اجتماعی گل گهر سرعت می گیرند

نشست مشترک شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان در مجلس، مهندس ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل‌گهر  و مهندس حاجی زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان و سهراب بهاالدینی فرماندار سیرجان  پیرامون مسائل اجتماعی و سرعت بخشیدن به پروژه های فرهنگی اجتماعی در محل سایت گل‌گهر برگزار شد. به گزارش روابط‌عمومی اداره کل راه و […]

نشست مشترک شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان در مجلس، مهندس ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل‌گهر  و مهندس حاجی زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان و سهراب بهاالدینی فرماندار سیرجان  پیرامون مسائل اجتماعی و سرعت بخشیدن به پروژه های فرهنگی اجتماعی در محل سایت گل‌گهر برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان، در این نشست ضمن تقدیر از اقدامات و فعالیت های شرکت گل‌گهر و شرکت های منطقه بر سرعت بخشیدن به پروژه هایی که در راستای افزایش سطح خدمات و رفاه مردم سیرجان می باشد تاکید شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*