۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اقتصادی
  • شناسه : 368
  • ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱:۲۳
  • منبع : بهارستان آنلاین
وضعیت خودرو سازی مان را به دنیا بگوییم به ما پناهندگی می دهند
انتقاد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از وضعیت صنعت خودرو

وضعیت خودرو سازی مان را به دنیا بگوییم به ما پناهندگی می دهند

به هر کشوری برویم و بگوییم خودروهای بی‌کیفیت و بدون گارانتی را با این قیمت می‌خریم به ما پناهندگی می‌دهند از مقام معظم رهبری تشکر می‌کنیم که با نقدشان این فرصت و جسارت را به دولت و مجلس دادند تا با مشکلات خودروسازی جدی برخورد شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی
خودروسازان اگر زیان ده هستید چرا تعطیل نمی کنید؟
از مقام معظم رهبری تشکر می‌کنیم که با نقدشان این فرصت و جسارت را به دولت و مجلس دادند تا با مشکلات خودروسازی جدی برخورد شود.
بهارستان آنلاین – یک نماینده مجلس درخصوص وضعیت خودرو گفت: وضعیت صنعت خودروسازی را به دنیا بگوییم به ما پناهندگی می دهند.

به گزارش«بهارستان آنلاین» ؛ جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مردم تربت‌جام و تایباد و باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: هر کشوری برویم و بگوییم خودروهای بی‌کیفیت و بدون گارانتی را با این قیمت می‌خریم به ما پناهندگی می‌دهند.

وی افزود: از مقام معظم رهبری تشکر می‌کنیم که با نقدشان این فرصت و جسارت را به دولت و مجلس دادند تا با مشکلات خودروسازی جدی برخورد شود.

رحیمی ادامه داد: منع واردات خودرو، بازاری انحصاری ایجاد کرده و مردم مجبور شدند ۳ برابر قیمت خارج از کشور را برای خودرو بپردازند.

نماینده مردم تربت‌جام و تایباد و باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: صنایع خودروسازی سال‌ها جیب مردم را خالی و با جان مردم بازی کردند اما همیشه هم ادعای ضرر و زیان داشتند. اگر زیان ده هستید چرا تعطیل نمی کنید؟

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*