۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 2189
  • ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۹:۰۴
واگذاری ۱۰ هزار قطعه زمین در کرمان تا پایان سال جاری
در قالب طرح جوانی جمعیت و نهضت ملی مسکن انجام می‌شود:

واگذاری ۱۰ هزار قطعه زمین در کرمان تا پایان سال جاری

در این جلسه طبق ارائه گزارش عملکرد ادارات کل راه و شهرسازی شمال و جنوب استان به تفکیک وضعیت طرح جوانی جمعیت و نهضت ملی مسکن مورد بررسی قرار گرفت

استاندار کرمان گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده به دنبال واگذاری ۱۰ هزار قطعه زمین به متقاضیان در استان تا پایان سال جاری هستیم و در صورت تحقق این امر موجب شکستن قیمت زمین و انگیزه بیشتر متقاضیان جهت ساخت واحدهای خود می‌شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، شورای مسکن استان بعد ازظهر شنبه ۷ بهمن با حضور استاندار کرمان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و سایر اعضا برگزار شد.
محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در این جلسه با تشکر از اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان جهت واگذاری بیش از ۳ هزار قطعه زمین در راستای طرح جوانی جمعیت و نهضت ملی مسکن، افزود: یک اتفاق خوبی رقم خورد و موجب شد مردم صاحب زمین شوند و بر این اساس می‌توانند با استفاده از دریافت تسهیلات و ظرفیت‌های قانونی اقدام به ساخت مسکن کنند.
وی تصریح کرد: تا دهه فجر در شمال استان نیز تا ۳ هزار قطعه زمین باید واگذار شود تا هرچه زودتر مردم صاحب زمین شوند و پس از فراهم شدن زیرساخت‌های لازم، ساخت و ساز انجام شود.
استاندار کرمان بیان داشت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده به دنبال واگذاری ۱۰ هزار قطعه زمین به متقاضیان در استان تا قبل از پایان سال جاری هستیم و در صورت تحقق این امر موجب شکستن قیمت زمین و انگیزه بیشتر متقاضیان جهت ساخت واحدهای خود می‌شود.
گفتنی است، در این جلسه طبق ارائه گزارش عملکرد ادارات کل راه و شهرسازی شمال و جنوب استان به تفکیک وضعیت طرح جوانی جمعیت و نهضت ملی مسکن مورد بررسی قرار گرفت.
پایان/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*