۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1233
  • ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۰
هشت محل خرید و فروش ضایعات در سیرجان پلمب شد
فرمانده انتظامی سیرجان خبر داد

هشت محل خرید و فروش ضایعات در سیرجان پلمب شد

هشت کارگاه ضایعاتی فاقد مجوز که زمینه نارضایتی شهروندان را فراهم کرده بودند را در راستای پیشگیری از خرید و فروش اموال سرقتی، شناسایی و آنها را پلمب کنند.

فرمانده انتظامی سیرجان از پلمب هشت محل خرید و فروش ضایعات در اجرای طرح ساماندهی کارگاه‌های ضایعاتی غیرمجاز و برخورد با خریداران اموال مسروقه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس کرمان، سرهنگ “مرتضی امیرسبتکی” در تشریح این خبر افزود: در راستای مبارزه با سرقت و ساماندهی کارگاه های ضایعاتی غیرمجاز، طرح شناسایی و برخورد با سارقان و خریداران اموال مسروقه در دستور کار پلیس شهرستان سیرجان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی ضمن هماهنگی با مرجع قضایی موفق شدند هشت کارگاه ضایعاتی فاقد مجوز که زمینه نارضایتی شهروندان را فراهم کرده بودند را در راستای پیشگیری از خرید و فروش اموال سرقتی، شناسایی و آنها را پلمب کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با اشاره به اینکه صاحبان این کارگاه ها و همچنین افراد مرتبط با سارقان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: از مردم عزیز می خواهیم ضمن خود مراقبتی بیشتر، همکاری لازم را با پلیس در اجرای ماموریت های محوله داشته باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*