۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » فرهنگ و هنر » یادداشت
  • شناسه : 1624
  • ۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۹:۵۷
نوشدارو قبل از مرگ سهراب
به بهانه تقدیر از سرهنگ کارآموز

نوشدارو قبل از مرگ سهراب

چه زیبا و ارزشمندتر که یاد کنیم از عزیزانی که قدمی برداشته اند یا اثری به یادگار گذاشته اند تا برکات حضور و وجودشان ساری و جاریست.

قدرشناسی و تجلیل از پیشکسوتان،چهره های ماندگار، خادمین به مردم و افراد موثر در هر عرصه ای همیشه تجلی یکی از زیباترین و ماندگارترین رسوم دیرینه مردم این سرزمین است اما متاسفانه کم هم نبوده مواردی که شاهد برگزاری مراسم یاد بود و آیین های گرامیداشتی بوده ایم که دیگر آن عزیز مورد تکریم در آن جمع نبوده و چه زیبا و ارزشمندتر که یاد کنیم از عزیزانی که قدمی برداشته اند یا اثری به یادگار گذاشته اند تا برکات حضور و وجودشان ساری و جاریست.
این مقدمه بهانه ای بود تا ابتکار اتاق اصناف سیرجان را در تجلیل از زحمتکشان و فرماندهان سابق نیروی انتظامی سیرجان به خصوص تکریم مرحوم تازه درگذشته سرهنگ کارآموز را که همین دو هفته پیش صورت گرفت را به تصویر بکشیم،ارج نهیم و در مقابل این اقدام ارزشمند سر تعظیم فرود آوریم، رخدادی که می توانست مثل خیلی از موارد دیگر به نوشداروی بعد از مرگ سهراب تبدیل شود اما حالا قابی ماندگار شد تا بیشتر بدانیم قدر داشته ها و سرمایه های انسانی این سرزمین را.
دیدبان خبر ضایعه درگذشت جناب سرهنگ کارآموز، فرمانده اسبق نیروی انتظامی شهرستان سیرجان را به خانواده محترم و همکاران ایشان تسلیت عرض می نماید/روحش شاد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*