۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 535
  • ۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹
نماینده دولت به دهن خبرنگار می‌زند!!

نماینده دولت به دهن خبرنگار می‌زند!!

دومین نشست خبری پرحاشیه اکبر پورمحمدی فرماندار رفسنجان ظهر دیروز برگزار شد. به گزارش روراستی، ظهر دیروز در حاشیه نشست خبری فرماندار رفسنجان، خبرنگار روراستی در خصوص یک مورد انتقال آب که از بستر رودخانه در حال انجام بوده و تخلف است، سوال می‌پرسد، اما فرماندار به جای پاسخگویی می‌گوید: یکبار دیگر بپرسی، توی دهنت […]

دومین نشست خبری پرحاشیه اکبر پورمحمدی فرماندار رفسنجان ظهر دیروز برگزار شد.

به گزارش روراستی، ظهر دیروز در حاشیه نشست خبری فرماندار رفسنجان، خبرنگار روراستی در خصوص یک مورد انتقال آب که از بستر رودخانه در حال انجام بوده و تخلف است، سوال می‌پرسد، اما فرماندار به جای پاسخگویی می‌گوید: یکبار دیگر بپرسی، توی دهنت میزنم تو خبرنگار نیستی، چرا نمی‌گذارید یک سرمایه‌گذار که در شهر دارد سرمایه‌گذاری می‌کند کارش را انجام دهد.

اما این انتقال آب هیچ ارتباطی با سرمایه‌گذاری نداشت و خبرنگار سوال منطقی ای که برگرفته از مطالبات مردمی بود را مطرح کرد و فرماندار به توضیح در خصوص ماده ۲۷ و ۲۸ قانون آب پرداخت،

خبرنگار ما درخواست کرد که مصاحبه با مدیرکل آب منطقه ای استان کرمان را در خصوص غیرقانونی بودن این انتقال آب پخش کند که فرماندار مانع این کار شد.

این انتقال آب از بستر رودخانه در حالی‌ست که اخیرا رئیس جمهور دستور تخریب بناهایی که توسط دولت در بستر رودخانه ساخته شده‌ است را داده و تمامی ساختمان‌هایی که ساخته شده بودند، تخریب شدند.

گذشته از این پرسش و پاسخ، پورمحمدی نماینده آیت‌الله رئیسی در رفسنجان است، رئیس جمهوری که نام دولت خود را انقلابی گذاشته اما نماینده اش با یک خبرنگار اینگونه رفتار می‌کند، جای تاسف دارد!
در پاسخ به این سخن فرماندار که حامد قاسمی را خبرنگار نمی داند، باید گفت: وی از خبرنگاران پرتلاش رفسنجان و عضو خانه مطبوعات استان کرمان است و مرجعی که تأیید می کند یک فرد خبرنگار هست یا خیر، فرماندار نیست بلکه خانه مطبوعات است، لذا از خانه مطبوعات استان کرمان، رفسنجان، استانداری و فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست داریم در برابر این رفتار توهین آمیز فرماندار با یک خبرنگار موضع خود را بیان کند تا باب توهین برای همیشه نسبت به خبرنگاران از سوی هر مقام بالا تا پایین بسته شود و هیچکس به خود اجازه ندهد که یک خبرنگار مورد اهانت واقع شود.
#فرماندار_رفسنجان
#خبرنگار

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*