۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1445
  • ۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰:۲۵
نصب شیر هیدرانت در شهرکهای حاشیه شهر سیرجان

نصب شیر هیدرانت در شهرکهای حاشیه شهر سیرجان

رامدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان از نصب شیر هیدرانت آتش نشانی با هدف افزایش سرعت امدادرسانی در شهرکهای حاشیه شهر خبر داد. به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، آتشپاد سوم رضا یوسفی با اعلام این خبر افزود: با هدف تسریع در آبگیری خودروهای آتش‌نشانی و در نتیجه افزایش سرعت امدادرسانی، […]

رامدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان از نصب شیر هیدرانت آتش نشانی با هدف افزایش سرعت امدادرسانی در شهرکهای حاشیه شهر خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، آتشپاد سوم رضا یوسفی با اعلام این خبر افزود: با هدف تسریع در آبگیری خودروهای آتش‌نشانی و در نتیجه افزایش سرعت امدادرسانی، در شهرکهای حاشیه شهر که بعضا از مناطق پر ازدحام و در حال توسعه هستند، شیر هیدرانت نصب میشود.

وی ضمن قدردانی از همکاری مدیریت آب و فاضلاب شهری سیرجان در اجرای این طرح گفت: امکان دسترسی سریع و آسان خودروهای آتش‌نشانی در سطح شهر به آبگیری و استفاده بهینه از زمان در مواقع آتش‌سوزی یکی از شاخصه‌های مهم در عملیات‌های آتش‌نشانی است و از اهمیت ویژه ای در هنگام بروز حوادث آتش سوزی و کاهش خسارات و تلفات جانی برخوردار است، که این امکان از طریق نصب شیرهای هیدرانت مهیا خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان هدف از افزایش نصب شیرهای هیدرانت را افزایش توان عملیاتی آتش‌نشانی در سطح شهر سیرجان دانست و ادامه داد: تعداد شیرهای هیدرانت در سطح شهر با توجه به توسعه شهری پاسخگو نبوده و در واقع با عدم دسترسی سریع و زود هنگام به آب برای اطفای حریق مواجه بودیم و در راستای رفع این مشکل، روند نصب شیر هیدرانت در شهرکهای سی بی جی و ثارالله انجام شده و در شهرکهای تعمیرکاران، برق، شهرک آب (کوی آباه)، روبروی بازار و بلوار شاهد بزودی نصب خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*