۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1418
  • ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۷:۵۸
نشست بررسی بودجه ۱۴۰۲ شهرداری سیرجان
روابط‌ عمومی شورای شهر اعلام کرد:

نشست بررسی بودجه ۱۴۰۲ شهرداری سیرجان

در بخش درآمدی بودجه ۱۴۰۱ مبالغ پیش‌بینی شده از مالیات ارزش افزوده و آلایندگی تاکنون محقق نشده

رییس شورای شهر سیرجان گفت: روند بررسی و تبادل نظر در خصوص بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری سیرجان با محوریت کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر سیرجان در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سیرجان، سلسله نشست‌های تخصصی بررسی بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری سیرجان با حضور رییس و اعضای شورای شهر سیرجان، معاون توسعه منابع و مدیریت شهرداری سیرجان، شهرداران مناطق یک و دو، مدیران سازمان‌های شهرداری، معاون مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان و رییس اداره امور مالیاتی شهرستان سیرجان امروز در شورای شهر سیرجان ادامه یافت.

حسن خدامی پور در این نشست با اشاره به اهمیت تصمیم گیری و بررسی کارشناسی در خصوص افزایش و تعیین منابع درآمدی سال ۱۴۰۲ شهرداری سیرجان گفت:
در بخش درآمدی بودجه ۱۴۰۱ مبالغ پیش‌بینی شده از مالیات ارزش افزوده و آلایندگی تاکنون محقق نشده، که این موضوع ناشی از مشکلات اقتصادی برخی شرکت‌هاست، که در یکی از جلسات امروز با حضور معاون مدیرکل و رییس امور مالیاتی سیرجان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مهمترین موضوع، بررسی درآمدها، هزینه‌ها و پروژه‌های شهرداری است که در دستور کار اعضای شورای شهر، کمیسیون‌ها و معاونین و مدیران شهرداری قرار دارد.

گفتنی است این جلسات به صورت جدی و مستمر توسط مدیران، معاونین و شهرداران مناطق با حضور رییس کمیسیون‌های شورا و نمایندگان شورا در سازمان‌ها در نوبت‌های صبح و عصر به صورت فنی و تخصصی برگزار می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*