۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » بین الملل
  • شناسه : 697
  • ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
نخستین جلسه استماع عمومی درباره بشقاب پرنده ها در کنگره آمریکا برگزار شد
برای اولین بار در دهه های اخیر

نخستین جلسه استماع عمومی درباره بشقاب پرنده ها در کنگره آمریکا برگزار شد

اسکات بری: تعداد حوادث گزارش شده درباره اشیاء پرنده در سال گذشته به حدود ۴۰۰ مورد افزایش یافته است و خاطرنشان کرد که احتمال فرازمینی بودن این پدیده همچنان پابرجا است و این امکان رد نشده است

مجلس نمایندگان آمریکا برای نخستین‌بار طی دهه‌های اخیر، یک جلسه استماع عمومی درباره اشیاء پرنده ناشناس، با حضور مقام‌های پنتاگون برگزار کرد.

اسکات بری، رییس آژانس اطلاعات نظامی نیروی دریایی آمریکا، و رونالد مولتری، معاون اطلاعاتی و امنیتی وزیر دفاع آمریکا، درنشست کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان تاکید کردند که پنتاگون با تشکیل یک کارگروه جدید مصمم است منشاء این اشیاء پرنده ناشناس را شناسایی کند.

این دو مقام ارشد پنتاگون در عین حال خاطرنشان کردند که همچنان موارد بسیار زیادی وجود دارد که دولت توانایی یافتن توضیحی برای آنها را ندارد.

بری در این نشست گفت تعداد حوادث گزارش شده درباره اشیاء پرنده در سال گذشته به حدود ۴۰۰ مورد افزایش یافته است و خاطرنشان کرد که احتمال فرازمینی بودن این پدیده همچنان پابرجا است و این امکان رد نشده است.

این نشست ۱۱ ماه پس از انتشار یک گزارش دولت آمریکا برگزار می‌شود که در آن ۱۴۰ مورد اشیاء پرنده ناشناسی که ارتش و خلبان‌های آمریکایی از سال ۲۰۰۴ مشاهده کرده‌اند، مستندسازی شده است.

#بشقاب_پرنده#موجودات_فضایی
#فرا_زمینی#یوفو#اشیای_پرنده

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*