۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » صنعت و معدن
  • شناسه : 2018
  • ۱۶ دی ۱۴۰۲ - ۰:۴۹
موکب‌ های شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر میزبان زائرین سردار دلها
چهارمین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

موکب‌ های شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر میزبان زائرین سردار دلها

با پخت و تحویل روزانه ۲۵۰۰ عدد نان صلواتی، از دستندرکاران و موکب‌داران، کاروان های زیارتی و سایر زائرین سردار سلیمانی به مدت ۶ روز پذیرایی کردند

شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر با برپایی موکب شهید طلوعی و مشارکت در برپایی موکب سیدالشهدا(ع) سیرجان در کرمان و در ایام سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی، میزبان زائرین و ارادتمندان سردار دلها بود.

موکب شهید محمدمهدی طلوعی شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر با همکاری پایگاه بسیج این شرکت در محل گلزار شهدای کرمان به مدت ۵روز پذیرای زائرین سردار دلها بود.

همچنین موکب حضرت سیدالشهدا(ع) سیرجان با همکاری گروهی از سیرجانی های ارادتمند سردار سلیمانی در یکی از مسیرهای منتهی به گلزار شهدای کرمان با پخت و تحویل روزانه ۲۵۰۰ عدد نان صلواتی، از دستندرکاران و موکب‌داران، کاروان های زیارتی و سایر زائرین سردار سلیمانی به مدت ۶ روز پذیرایی کردند.
#شرکت_توسعه_آهن_و_فولاد_گل_گهر
@tose.e_ahan_foolad

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*