۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 591
  • ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱:۲۰
مدیری کارآمد و انقلابی در راه فرمانداری سیرجان
مصطفی فریدونی جدی ترین گزینه فرمانداری سیرجان

مدیری کارآمد و انقلابی در راه فرمانداری سیرجان

🟢به گزارش دیدبان خبر به نقل از منابع آگاه شنیده ها حاکی از انتصاب قریب الوقوع دکتر مصطفی فریدونی به عنوان فرماندار جدید سیرجان می باشد. 🔺مصطفی فریدونی که یادگار یکی از شهدای دفاع مقدس می باشد متولد ۱۳۵۹ در سیرجان و دانش آموخته رشته حقوق عمومی از دانشگاههای شیراز و تهران است. 🔺وی از […]

🟢به گزارش دیدبان خبر به نقل از منابع آگاه شنیده ها حاکی از انتصاب قریب الوقوع دکتر مصطفی فریدونی به عنوان فرماندار جدید سیرجان می باشد.
🔺مصطفی فریدونی که یادگار یکی از شهدای دفاع مقدس می باشد متولد ۱۳۵۹ در سیرجان و دانش آموخته رشته حقوق عمومی از دانشگاههای شیراز و تهران است.
🔺وی از مدیران مجموعه وزارت کشور در دولتهای نهم و دهم می باشد که در کارنامه شغلی و حرفه ای او سوابقی چون:عضویت در شورای برنامه ریزی توسعه استان،دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق ارز و کالا در استانداری،ریاست گروه پدافند غیر عامل استان،مشاور استاندار،ریاست اداره حقوقی و امور مجلس استانداری قم،بازرس ویژه ابر پروژه انتقال آب خلیج فارس و همکاری با شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به عنوان مشاور مدیر عامل در دو دوره متوالی به چشم می‌خورد که نشان دهنده توانمندی های مدیریتی و آشنایی کافی وی به حوزه مدیریت اجرایی است.

🔺در حوزه سیاسی نیز فریدونی از نیروهای نزدیک به جریان “انقلابی تحول خواه” به شمار می آید که در این رابطه ریاست ستاد ملی ائتلاف نیروهای مولد انقلاب اسلامی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰ و رئیس جبهه تحول و پیشرفت اسلامی ایرانی استان کرمان را در کارنامه دارد .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*