۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1520
  • ۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۳
مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت گل گهر امروز برگزار شد
با حضور بیش از ۸۰ درصد سهامداران به صورت حضوری و مجازی

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت گل گهر امروز برگزار شد

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سال ۱۴۰۲ افزایش تولید خواهد داشت که تنها هدف گل‌گهر نیست و تولید آهن اسفنجی در شرکت‌های زیرمجموعه رقم خواهد خورد

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر صبح امروز دوشنبه ۱ اسفندماه ۱۴۰۱ با حضور بیش از ۸۰ درصد سهامداران به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

ایمان عتیقی مدیر عامل گل گهر در این مجمع با اظهار امیدواری از اینکه در سال ۱۴۰۳ تمام برنامه‌های شرکت گل‌گهر در بخش فولادسازی عملیاتی شود، گفت: شرکت گل‌گهر در سال ۱۴۰۲ افزایش تولید خواهد داشت و افزایش تولید آهن اسفنجی در شرکت‌های زیرمجموعه نیز رقم خواهد خورد.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر اظهار کرد: میزان تولید آهن اسفنجی در شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر به چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تن در سال ۱۴۰۲ خواهد رسید و با توجه به اهمیت بحث زیرساخت‌ها و حمل ریلی و جاده ای، خوشبختانه در شرکت های زیرمجموعه این موضوع در دستور کار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سال ۱۴۰۲ افزایش تولید خواهد داشت که تنها هدف گل‌گهر نیست و تولید آهن اسفنجی در شرکت‌های زیرمجموعه رقم خواهد خورد.

عتیقی بیان کرد: امیدواریم در سال ۱۴۰۳ تمام برنامه‌های شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در بخش فولادسازی عملیاتی شود.

افزایش سرمایه شرکت گل‌گهر به عنوان یکی از موضوعات مصوب این مجمع، از ۲۰ هزار میلیارد تومان به ۳۳ هزار میلیارد تومان معادل حدود ۶۵ درصد در دو مرحله از محل سود انباشته و مطالبات و آورده نقدی سهامداران انجام خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*