۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 347
  • ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷
مانع حضور زنان در ورزشگاه ها شوید
نامه عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به رییسی:

مانع حضور زنان در ورزشگاه ها شوید

رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در نامه‌ای به ابراهیم رئیسی، ورود زنان به ورزشگاه را «مخالف ارزش‌های اسلامی-ایرانی» دانسته و از وی خواست تا مانع اجرایی‌ شدن این تصمیم شود. ولی‌الله لونی در این نامه نوشته که طرح موضوع اجازه ورود زنان به ورزشگاه‌ها تصمیمی «حاشیه‌ساز» است که با «رویکرد و منش» […]

رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در نامه‌ای به ابراهیم رئیسی، ورود زنان به ورزشگاه را «مخالف ارزش‌های اسلامی-ایرانی» دانسته و از وی خواست تا مانع اجرایی‌ شدن این تصمیم شود.

ولی‌الله لونی در این نامه نوشته که طرح موضوع اجازه ورود زنان به ورزشگاه‌ها تصمیمی «حاشیه‌ساز» است که با «رویکرد و منش» ابراهیم رئیسی، رئیس سابق قوه قضاییه و رئیس جمهور فعلی، «مطابقت ندارد».

وی طرح این موضوع در دولت آقای رئیسی را «موجب شگفتی بدنه انقلابی و متدین جامعه» عنوان کرده و مدعی شد که ورود زنان به ورزشگاه‌ها «اساساً برخلاف ارزش‌های اسلامی ایرانی بوده و در راستای نگاه ابزارمحور غرب به زن است.»

ولی‌الله لونی در ادامه خطاب به ابراهیم رئیسی یادآوری کرده است که علاوه بر رفع مشکلات اقتصادی، انتظار مجمع مدرسین در قم از دولت وی این است که برای اصلاح «سیاست‌ها و عملکرد مخرب فرهنگی… گام‌های اساسی و بزرگی بردارد.»

این روحانی به صراحت از رئیس‌ جمهوری ایران خواسته است که ضمن «جلوگیری از اجرایی شدن این تصمیم، بخش‌های مختلف دولت را از هرگونه اقدام حاشیه‌ساز و برخلاف اولویت‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور منع و برحذر» دارد.

#سیرجان#دیدبان_خبر
#ورود_زنان_به_ورزشگاه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*