۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » صنعت و معدن
  • شناسه : 1066
  • ۱۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰:۲۴
فرار رو به جلوی پورابراهیمی پس از بازداشت برادر همسرش
اشکان نیوز مدعی شد:

فرار رو به جلوی پورابراهیمی پس از بازداشت برادر همسرش

نهادهای امنیتی برادر همسر محمدرضا پورابراهیمی و عوامل دفتری رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس را بازداشت کردند

نهادهای امنیتی برادر همسر محمدرضا پورابراهیمی و عوامل دفتری رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس را بازداشت کردند

برادر همسر محمد رضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و برخی از عوامل دفتر ایشان توسط نهادهای امنیتی به اتهام تخلفات و فساد اقتصادی بازداشت شدند.

اشکان نیوز گزارش داده شنیده‌ها حکایت از آن دارد «ر.ک» برادر همسر پورابراهیمی به اتهام تخلفات و فساد گسترده در شرکت ملی مس ایران به همراه برخی دیگر از عوامل دفتر وی بازداشت شدند.

بنا به این گزارش منابع خبری همچنین اعلام داشتند؛ پورابراهیمی در اقدام پیش دستانه و فرار به جلو، با اطلاع از خبر بازداشت برادر همسر و عوامل دفترش ، نامه‌ای به برخی مراجع ذیصلاح نوشته و خواستار برخورد قانونی با تخلفات صورت پذیرفته شده است.

شکان نیوز در این گزارش خبری سوال گرده چرا پورابراهیمی همواره در طی دوران نمایندگی فشارهای زیادی به تمامی مدیران وقت شرکت ملی مس ایران و حتی وزاری دولت برای انتصاب «ر.ک» برادر همسر خود در شرکت مس داشته است؟ شاهد ادعا آقایان مهندس مرادعلیزاده، مهندس بنی اسدی و دکتر سعدمحمدی میباشد.

در این مطلب آمده است:جریان مطالبه گری خواستار ورود جدی شورای نگهبان به عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به‌ویژه دخالت در عزل و نصب‌های شرکت های صنعتی – معدنی و همچنین فشار به عقد قراردادهای پیمانکاری با افراد و شرکت‌های خاص دارند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*