۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اقتصادی
  • شناسه : 770
  • ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۹:۰۳
صدور ۷۲۳ مجوز مشاغل خانگی از ابتدای سال جاری
مدیرکل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان کرمان اعلام کرد:

صدور ۷۲۳ مجوز مشاغل خانگی از ابتدای سال جاری

از ابتدای امسال تاکنون طرح‌های مشاغل خانگی معرفی شده به بانک‌های عامل استان 375میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.

🟢مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با اعلام این خبر گفت: از ابتدای امسال تاکنون طرح‌های مشاغل خانگی معرفی شده به بانک‌های عامل استان ۳۷۵میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.

🔹به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان مجتبی مصباح با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۷۲۳ فقره مجوز مشاغل خانگی صادر و ۳۰ طرح مشاغل خانگی به بانک‌های عامل استان معرفی شده است که بیش از ۳۷۵میلیون تومان، تسهیلات قرض‌الحسنه به آن‌ها پرداخت شده .

🔹وی بیان کرد: در سال گذشته ۶۸ میلیاردتومان تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی به استان کرمان ابلاغ شده بود که برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم در خصوص جذب این اعتبار انجام شد .

🔹مصباح اظهارکرد: در این راستا ۴۰۰۲ فقره مجوز مشاغل خانگی صادر، ۲۳۳۷طرح مشاغل خانگی به بانک معرفی و نهایتاً ۱۵۰۹ طرح با ۲۵۷۹ نفر اشتغال‌زایی به بانک‌های عامل معرفی شد تا ۶۱ میلیارد و۲۲۵  میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه را دریافت کنند.

🔹وی با اشاره به این‌که از ابتدای امسال تاکنون طرح‌های معرفی شده به بانک‌های عامل استان ۳۷۵ میلیون تومان تسهیلات دریافت و مابقی پرونده‌ها نیز در دست بررسی قرار دارند گفت: این اعتبارات در کل استان توزیع شده است و خوشبختانه همراهی و همکاری خوبی در خصوص پرداخت این تسهیلات میان دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل استان وجود دارد .

🔹مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان خاطرنشان کرد: مدیریت استان کرمان در سال جاری ۶۰۳۷۴ فرصت شغلی را برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری کرده است .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*