۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 2310
  • ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰
شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر تندیس و جایزه «مدیریت پایداری» را دریافت کرد
در بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی‌ ایران

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر تندیس و جایزه «مدیریت پایداری» را دریافت کرد

همزمان با برگزاری این کنفرانس، سومین جشنواره مردم‌ داری ایران، به منظور تقدیر از دستاوردهای سازمان‌ها و شرکت‌ها در زمینه‌ها و حوزه‌های مختلف روابط‌ عمومی برگزار شد

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌ عمومی‌ و سومین جشنواره مردم‌ داری ایران، تندیس و جایزه ویژه «مدیریت پایداری» را دریافت کرد.

بیستمین کنفرانس بین‌ المللی روابط‌عمومی‌ ایران با حضور متخصصان و فعالان روابط‌عمومی‌ از سراسر ایران با موضوع «هوش مصنوعی مولد و روابط‌عمومی: ارتباطات آینده» نهم اسفند توسط مؤسسه کارگزار روابط‌عمومی، انجمن روابط عمومی‌ ایران و انجمن متخصصان روابط‌ عمومی در مرکز همایش‌ های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

همچنین همزمان با برگزاری این کنفرانس، سومین جشنواره مردم‌ داری ایران، به منظور تقدیر از دستاوردهای سازمان‌ها و شرکت‌ها در زمینه‌ها و حوزه‌های مختلف روابط‌ عمومی برگزار شد و شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر با توجه به عملکرد در حوزه ایفای مسئولیت های اجتماعی و گزارش های پایداری، در این رویداد از بین ده جایزه و تندیس در ده محور اصلی، توانست تندیس و جایزه ویژه «مدیریت پایداری» را دریافت کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*