۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » ورزشی
  • شناسه : 379
  • ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱:۴۶
سیرجان میزبان بزرگترین رویداد آموزشی بانوان کشور شد
رئیس هیات فوتبال سیرجان از برگزاری بزرگترین رویداد آموزشی بانوان در سطح کشور به میزبانی سیرجان خبر داد

سیرجان میزبان بزرگترین رویداد آموزشی بانوان کشور شد

به گزارش تیتر ورزشی، رسول بلوردی با اعلام این خبر گفت: این برای اولین بار است که یک دوره آموزشی در این سطح خارج از پایتخت برگزار می‌شود و حتی مراکز استان ها نیز سابقه برگزاری چنین رویدادی را نداشته اند. . وی تصریح کرد: دوره آموزش مربیگری a آسیا از شنبه ۱۶ بهمن به […]

به گزارش تیتر ورزشی، رسول بلوردی با اعلام این خبر گفت: این برای اولین بار است که یک دوره آموزشی در این سطح خارج از پایتخت برگزار می‌شود و حتی مراکز استان ها نیز سابقه برگزاری چنین رویدادی را نداشته اند.
.
وی تصریح کرد: دوره آموزش مربیگری a آسیا از شنبه ۱۶ بهمن به مدت ۲۵ روز با حضور ۲۵ تن از مربیان زن فوتبال کشور در سیرجان برگزار خواهد شد.
مراسم رسمی افتتاحیه و معارفه مدرس و مربیان این دوره نیز یکشنبه هفته جاری با حضور دکتر نیما نکیسا رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود.

تمامی امکانات از جمله اسکان، پذیرایی و تغذیه، زمین چمن، سالن و… بر عهده هیات فوتبال سیرجان خواهد بود.

#سیرجان #سیرجانیها #خبر_سیرجان
#دیدبان_خبر

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*