۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1466
  • ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰:۴۵
سمپوزیوم ساخت المان‌های شهری، سال آینده برگزار می‌شود

سمپوزیوم ساخت المان‌های شهری، سال آینده برگزار می‌شود

  رییس شورای اسلامی شهر سیرجان، پیشنهاد شهرداری مبنی بر گردهمایی هنرمندان کشوری در سیرجان جهت ساخت المان‌های شهری را به سال آینده موکول کرد. به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در هفته‌های‌ گذشته رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری با حضور در جلسه شورای شهر، پیشنهاد طرح برگزاری گردهمایی هنرمندان کشوری برای […]

 

رییس شورای اسلامی شهر سیرجان، پیشنهاد شهرداری مبنی بر گردهمایی هنرمندان کشوری در سیرجان جهت ساخت المان‌های شهری را به سال آینده موکول کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در هفته‌های‌ گذشته رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری با حضور در جلسه شورای شهر، پیشنهاد طرح برگزاری گردهمایی هنرمندان کشوری برای ساخت المان‌های شهری در سیرجان را به منظور زیباسازی شهر مطرح کرد. پورمهدی با اشاره به هزینه‌های بالای خرید المان‌های شهری، پیشنهاد برگزاری سمپوزیوم ساخت این المان‌ها را مقرون به‌صرفه ذکر کرد و به اتفاق مدیر هنری این طرح، توضیحاتی به ریس و اعضای شورای شهر ارائه داد.

قرار شد در صورت موافقت شورای شهر، این طرح توسط شهرداری قبل از پایان سال جاری برگزار گردد و در آستانه‌ی سال نو، المان‌های ساخته شده در نقاط مختلف شهر جانمایی شود اما حسن خدامی‌پور از به تعویق افتادن این گردهمایی خبر داد و گفت: باتوجه به ذیق وقت و بررسی‌ و کسب تجربه‌های بیشتر در این زمینه، با هماهنگی کمیسیون فرهنگی شورا این موضوع بررسی گردید و این طرح سال آینده اجرا خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*