۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 509
  • ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۳:۴۹
سامانه شفافیت شهرداری سیرجان به زودی رونمایی می شود
شهردار سیرجان اعلام کرد:

سامانه شفافیت شهرداری سیرجان به زودی رونمایی می شود

مردم در جریان تمامی اطلاعات و امور شهرداری قرار خواهند گرفت و عموم در این سامانه به تمامی حق و حقوق خود آشنا خواهند شد.

عصر دیروز علی اکبر کریمی پور شهردار سیرجان در راستای طرح بازدید محله ای خود با حضور در جمع مردم محله بدرآباد سیرجان با اشاره به حجم بالای فعالیت های عقب مانده در سیرجان گفت: در حال پیگیری مشکلات هستیم تا مردم نسبت به حل مشکلات شهری امیدوار شوند.

وی افزود:بودجه سال آینده شهرداری به نحوی که تقسیم آن عادلانه و متناسب باشد در شورای شهر در دست بررسی است و تلاش داریم توزیع عادلانه اعتبارات با اولویت محلات کمتر برخوردار صورت پذیرد.

شهردار در ادامه گفت: از هفته آتی سامانه شفافیت شهرداری سیرجان در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت و مرذم در جریان تمامی اطلاعات و امور شهرداری قرار خواهند گرفت و عموم در این سامانه به تمامی حق و حقوق خود آشنا خواهند شد.

او همچنین اظهار داشت: علاوه بر آن به زودی سامانه نظارت همگانی در شهرداری از طریق شماره ۱۳۷ جهت نظارت عمومی بر تمامی فعالیت های شهرداری در اختیار شهروندان خواهد بود

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*