۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اقتصادی » صنعت و معدن
  • شناسه : 541
  • ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱:۴۵
رویداد همراه‌سمنگان با معرفی طرح‌های نوآورانه در سیرجان برگزار شد
با حمایت شرکت گل گهر:

رویداد همراه‌سمنگان با معرفی طرح‌های نوآورانه در سیرجان برگزار شد

رویداد جامع سرمایه‌گذاری در طرح‌های نوآورانه سیرجان با عنوان رویداد همراه سمنگان که با هدف گردهم آوری نهادهای موثر در حوزه اکوسیستم استارتاپی سیرجان برگزار شد، در روز اختتامیه به شناسایی استارتاپ‌های برتر پرداخت. به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر، رویداد سمنگان که در سه محور صنعت و معدن، صنایع خلاق و […]

رویداد جامع سرمایه‌گذاری در طرح‌های نوآورانه سیرجان با عنوان رویداد همراه سمنگان که با هدف گردهم آوری نهادهای موثر در حوزه اکوسیستم استارتاپی سیرجان برگزار شد، در روز اختتامیه به شناسایی استارتاپ‌های برتر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر، رویداد سمنگان که در سه محور صنعت و معدن، صنایع خلاق و صنایع و خدمات نوآور شهری تعریف شد، از حمایت شرکت گل‌گهر و برخی نهادهای دیگر برخوردار بود.

این رویداد که با انتشار فراخوان از ۱۷ بهمن ماه کار خود را آغاز کرد، ۹ اسفند به کار خود پایان داد.
رویداد سمنگان در بخش حضوری خود، ارزیابی اولیه ۷۰ طرح‌ رسیده را از اول اسفند آغاز کرد و در نهایت ۸ تیم برتر را به مرحله نهایی و اختتامیه معرفی کرد.

گفتنی است تیم‌های انتخاب شده در روز اختتامیه به ارائه طرح خود برای داوران و سرمایه‌گذاران پرداختند که در نهایت سه تیم برگزیده و یک تیم شایسته تقدیر شناخته شد.
در این مراسم تیم مادربون با طراحی پلتفرم جامع خدمات کودک و مادر رتبه سوم را به دست آورد.
هم‌چنین تیم ویرا در حوزه پهبادهای هوشمند رتبه دوم و تیم پزشکیار در حوزه هوش مصنوعی رتبه اول را به خود اختصاص داد.
هم‌چنین تیم‌ لیشمانیکس در حوزه تولید دارو از سوی هیات داوران شایسته تقدیر شناخته شد.

شایان ذکر است برگزاری نشستی با حضور برگزار کنندگان به منظور شناسایی راه‌های حمایت از کسب و کارهای نوپا و هم‌چنین برگزاری پنل درباره فرصت‌ها و چالش‌های صنایع خلاق،صنایع و خدمات نوآور شهری و هم‌چنین اکوسیستم نوآوری سیرجان از دیگر برنامه‌های جنبی این رویداد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*