۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 562
  • ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۲:۰۹
رونمایی از اتوبوس‌های بازسازی شده ناوگان شهری سیرجان
با حضور شهردار و اعضای شورای شهر

رونمایی از اتوبوس‌های بازسازی شده ناوگان شهری سیرجان

به ازای بازسازی هر دستگاه اتوبوس فرسوده ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شده و صرفه جویی قابل توجهی در این خصوص شده است

آیین رونمایی از ۶ دستگاه اتوبوس‌ فرسوده بازسازی شده ناوگان درون شهری سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این مراسم که با حضور شهردار سیرجان، رییس و اعضای شورای شهر و تنی چند از مدیران و معاونین شهرداری سیرجان برگزار شد، ۶ دستگاه اتوبوس بازسازی شده سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان رونمایی و به ناوگان حمل‌ونقل درون شهری افزوده شدند.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان در این مراسم ضمن قدردانی از حمایت‌های اعضای شورای شهر و شهردار سیرجان، افزود: با توجه به فرسودگی ناوگان حمل و نقل و اهمیت توسعه حمل و نقل درون شهری و ترویج فرهنگ استفاده شهروندان از ناوگان اتوبوس‌های درون شهری، روند تعمیر و بازسازی ۶ دستگاه اتوبوس فرسوده شهری از نیمه دوم دیماه سالجاری آغاز و ۱۰ اسفندماه جاری بازسازی بصورت کامل انجام و به پایان رسید.

جواد نویدی با اشاره به اینکه از سال ۱۳۹۰ هیچ اتوبوس جدیدی به ناوگان حمل و نقل افزوده نشده و برای خرید هر دستگاه اتوبوس درون شهری جدید باید بیش از ۴۰ میلیارد ریال هزینه کرد، افزود: با استفاده از توان پرسنل این سازمان توانستیم طی مدت کوتاهی بازسازی ۶ دستگاه اتوبوس‌ فرسوده را با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد۴۰۰ میلیون ریال از اعتبارات سازمان انجام دهیم که به ازای بازسازی هر دستگاه اتوبوس فرسوده ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شده و صرفه جویی قابل توجهی در این خصوص شده است.

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، روند بازسازی ۱۰ دستگاه اتوبوس فرسوده دیگر در سال آینده در دستور کار قرار دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*