۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1369
  • ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۰:۵۹
رفع تصرف معبر شهرداری واقع در خیابان امام(ره)
مدیریت ارتباطات شهرداری اعلام کرد:

رفع تصرف معبر شهرداری واقع در خیابان امام(ره)

با حضور همکاران سازمان آتش‌نشانی، شهرداری منطقه یک، پلیس ساختمانی، سازمان پسماند و هماهنگی واحدهای مربوطه، زمین مذکور رفع تصرف و تخریب شد و در طرح احداث پارکینگ عمومی قرار گرفت.

مدیریت املاک و حقوقی شهرداری سیرجان از رفع تصرف زمینی محصور به مساحت حدود ۱۰۰ متر واقع در خیابان امام‌خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری، محبوبه اسفندیارپور درباره جزئیات این موضوع اظهار کرد: این زمین در محدوده طرح احداث پارکینگ عمومی جنب بانک سپه، در معبر شهرداری قرار داشت و تحت تصرف بود. با تصمیم شهرداری سیرجان مبنی بر احداث پارکینگ عمومی در این خیابان، املاکی که در مسیر اجرای طرح قرار داشتند طبق توافق شهرداری با مالکان به تملک شهرداری درآمد اما این زمین محصور به دلیل تصرف غیر قانونی و عدم احراز مالکیت، بلاتکلیف مانده بود. مدیریت شهری، بارها این مسئله را پیگیری و از متصرف، تقاضای همکاری کرده بود.

اسفندیارپور افزود: با تلاش واحد املاک و حقوقی مدیریت شهری در راستای حفظ املاک شهرداری و اخذ دستور قضایی لازم و همکاری نیروی انتظامی، با حضور همکاران سازمان آتش‌نشانی، شهرداری منطقه یک، پلیس ساختمانی، سازمان پسماند و هماهنگی واحدهای مربوطه، زمین مذکور رفع تصرف و تخریب شد و در طرح احداث پارکینگ عمومی قرار گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*