۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » ورزشی
  • شناسه : 1167
  • ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۰:۲۶
دیدار آرمان گهر سیرجان و خیبر خرم‌آباد برنده نداشت
در چهارچوب فوتبال دسته یک کشور:

دیدار آرمان گهر سیرجان و خیبر خرم‌آباد برنده نداشت

دیدار تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان مقابل مهمان خود خیبر خرم آباد در هفته سیزدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور با نتیجه یک بر یک به تساوی رسید. به گزارش دیدبان خبر به نقل از ایرنا، دیدار ۲ تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان و خیبر خرم آباد از ساعت ۱۴:۱۵ عصر روز شنبه در ورزشگاه […]

دیدار تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان مقابل مهمان خود خیبر خرم آباد در هفته سیزدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور با نتیجه یک بر یک به تساوی رسید.

به گزارش دیدبان خبر به نقل از ایرنا، دیدار ۲ تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان و خیبر خرم آباد از ساعت ۱۴:۱۵ عصر روز شنبه در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان پیگیری شد که در پایان هرکدام به یک امتیاز بسنده کردند.

سجاد حسامی در دقیقه ۸۰ برای آرمان گهر سیرجان و بابامحمدی در دقیقه ۹۰ مسابقه برای خیبر خرم آباد گلزنی کردند.

آرمان گهر سیرجان با این سه امتیاز ۱۷ امتیازی شد و موقت در جایگاه دهم جدول رده بندی جام آزادگان قرار گرفت؛ خیبر خرم آباد نیز با ۲۲ امتیاز در رتبه دوم باقی ماند.

تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان روز جمعه ۲۷ آبان ماه در هفته چهاردهم لیگ دسته یک فوتبال کشور مهمان سایپاست و خیبر نیز به مصاف خوشه طلایی ساوه می رود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*